Europejskie imprezowe kierunki last minute

Fot. trivago.pl

Jesień już tuż za pasem, tymczasem w Europie są jeszcze miejsca, które można odwiedzić nie martwiąc się o jesienną słotę i do tego świetnie się bawić. trivago.pl sporządziło listę 6 wybranych kierunków last minute, w których lubiący zabawę odpoczną na słońcu korzystając z lokalnych rozrywek.

1. Wyspa Pag, Chorwacja

Chorwacja na wakacyjnych mapach Polaków znajduje się nie od dziś. Cenimy sobie jej stosunkową bliskość, krajobrazy, dobre hotele w atrakcyjnych cenach oraz bajeczną kuchnię. Wyspa Pag, nazywana często chorwacką Ibizą, znana jest przede wszystkim ze słonecznych imprez pod gołym niebem nierzadko rozkręcanych przez najlepszych DJ-ów świata. Najbardziej znanym punktem imprezowym na wyspie jest zlokalizowana na północy plaża Zrce.

Ceny noclegów na trivago.pl w II połowie września:

Hotele 3*** już od: 147 PLN/pokój 2-osobowy

Hotele 4**** już od: 206 PLN/pokój 2-osobowy

2. Barcelona, Hiszpania

Miasto Gaudiego i jedno z najsłoneczniejszych miast Hiszpanii – to właśnie Barcelona, położone w północno-wschodniej części kraju miasto będące częścią autonomicznej wspólnoty Katalonii. Barcelona nigdy nie śpi, a dowodem na to są liczne imprezowe dzielnice – zaczynając od położonych przy samym wybrzeżu ekskluzywnych Port Veil czy Port Olimpic, przez hipsterskie Born aż po Poble Nou będący rajem dla lubiących muzykę indie rock i pop.

Ceny noclegów na trivago.pl w II połowie września:

Hotele 3*** już od: 252 PLN/pokój 2-osobowy

Hotele 4**** już od: 265 PLN/pokój 2 osobowy

3. Lizbona, Portugalia

Portugalczycy uwielbiają się bawić, co na ulicach Lizbony widać bardzo wyraźnie. To miasto oceanu, miejsce dla surferów i osób podążających za trendami, bo to właśnie Lizbona zyskała w ostatnim czasie miano jednej z najmodniejszych stolic europejskich. Młodzi z całego kontynentu kierują się tam nie tylko, aby podszkolić swoje umiejętności surfingowe, ale również po to, aby poczuć tę niesamowitą atmosferę błogości. Będąc w mieście nie można ominąć najbardziej popularnej imprezowej ulicy – Bairro Alto – czy klubu Op Art z widokiem na ocean.

Ceny noclegów na trivago.pl w II połowie września:

Hotele 3*** już od: 125 PLN/pokój 2-osobowy

Hotele 4**** już od: 343 PLN/ pokój 2-osobowy

4. Mykonos, Grecja

Mykonos to położona w sercu Cyklad urocza wyspa o powierzchni niecałych 86 kilometrów kwadratowych. Mocno rozbudowana baza hotelowa oraz urokliwy charakter samej wyspy sprawiają, iż jest ona jednym z najczęściej wybieranych greckich kierunków wakacyjnych. Poza swoim urokiem, Mykonos może poszczycić się również bujnym życiem nocnym – dziesiątki klubów oraz liczne zorganizowane imprezy na plażach przyciągają młodych i spragnionych zabawy przy zachodzie słońca ludzi. Wartymi odwiedzenia są kluby
z fantastycznym widokiem na Morze Jońskie np. Cavo Paradiso.

Ceny noclegów na trivago.pl w II połowie września:

Hotele 3*** już od: 105 PLN/pokój 2-osobowy

Hotele 4**** już od: 209 PLN/pokój 2-osobowy

5. Teneryfa, Hiszpania

Politycznie należąca do Hiszpanii, a geograficznie do Afryki Teneryfa, według legendy jest pozostałością dawnej Atlantydy. Aktualnie na wyspę przylatują zarówno osoby szukające wypoczynku, jak i pragnące zabawy, bo choć Teneryfa nie jest zbyt duża, to nie można się tam nudzić. Głównymi centrami rozrywki są naturalnie duże ośrodki, przede wszystkim te położone na południu wyspy – Costa Adeje, Los Cristianos czy Playa de las Americas. Większość z nich została zbudowana specjalnie pod turystów i oferuje życie nocne jak nigdzie indziej na wyspie.

Ceny noclegów na trivago.pl w II połowie września:

Hotele 3*** już od: 101 PLN/pokój 2-osobowy

Hotele 4**** już od: 180 PLN/pokój 2-osobowy

6. Ibiza, Hiszpania

Nikogo chyba nie dziwi, że Ibiza również znalazła się na tej liście – w końcu ta wyspa to rozrywka w czystej postaci. To miejsce, w którym klub znaleźć można na każdym rogu, a różnorodność kolorowych drinków przyprawić może o ból głowy jeszcze zanim zostaną wypite. Bez względu na to czy szukamy rozrywki na plaży, nad basenem, czy na jachcie – Ibiza oferuje to wszystko.

Ceny noclegów na trivago.pl w II połowie września:

Hotele 3*** już od: 161 PLN/pokój 2-osobowy

Hotele 4**** już od: 443 PLN/pokój 2 osobowy

 

Źródło: www.trivago.pl.