Epower.pl z konkursem dla NGOs

Epower.pl, pierwszy w Polsce sprzedawca prądu wyłącznie przez internet, wystartował z konkursem „Energia dla dobrych ludzi”, przeznaczonym dla organizacji pozarządowych. Zwycięska instytucja otrzyma rok prądu za darmo od Epower.pl i 5000 zł. Zadaniem uczestników jest przesłanie krótkiego tekstu opisującego, co daje im energię do działania, wraz ze zdjęciem pracowników, wolontariuszy bądź podopiecznych organizacji. Zgłoszenia można przesyłać do 3 grudnia br.

Jesteśmy młodą firmą, ale chcemy na stałe zaangażować Epower.pl w działalność trzeciego sektora, bo jest nam bliska idea społecznej odpowiedzialności biznesu. Jestem przekonany, że konkurs „Energia dla dobrych ludzi” przyniesie korzyść wszystkim stronom i przyczyni się do popularyzacji działalności organizacji pozarządowych. Będę bardzo szczęśliwy, mogąc wspierać instytucje, które swoją pracą niosą w Polsce wiele pożytku – mówi Vincent Lamort de Gail, zarządzający Epower.pl.

Proste zasady

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać trzy zdania informujące, skąd dana fundacja lub stowarzyszenie czerpie energię do działania, a także zdjęcie ukazujące pozytywną energię pracowników, wolontariuszy czy podopiecznych. Ponadto uczestnicy muszą wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy oraz załączyć skan ostatniej faktury za prąd. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie organizacje pozarządowe mające siedzibę w Polsce.

Wartościowe nagrody

Zgłoszenia zamieszczane będą na stronie www.epower.pl w zakładce „Konkursy”. Zwycięzcę plebiscytu wyłonią internauci, którzy od 21 listopada do 4 grudnia będą mogli oddawać głosy na poszczególne organizacje. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody. Dla zwycięskiej instytucji przewidziano prąd za darmo przez jeden rok od Epower.pl (do 10 MWh) i 5000 zł, zaś zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają po pół roku prądu za darmo od organizatora (do 2,5 MWh) oraz odpowiednio 3000 zł i 1000 zł.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są za pośrednictwem strony www.epower.pl, gdzie dostępny jest również pełny regulamin i szczegóły plebiscytu „Energia dla dobrych ludzi”.