El Padre i Canal+ podczas PIKE 2014

Agencja El Padre przygotowała dla Canal+ strefę na terenie hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, gdzie w dniach 6-8 października odbyła się tegoroczna konferencja PIKE. Atrakcje przygotowane w strefie Canal+ oraz jej scenografia miały symbolicznie przenieść gości w świat podniebnych lotów, które zapewnia firma. Służyć temu miały elementy wystroju oraz specjalna atrakcja- flyspot.

Każdy gość mógł przez chwilę poczuć się jak skoczek spadochronowy w specjalnie na potrzeby imprezy przygotowanym mobilnym flyspocie- tunelu aerodynamicznym. To specjalne urządzenie, gdzie w zamkniętym obiegu wentylatory dużej mocy wytwarzają jednorodny strumień powietrza o prędkości do 310 km/h. Dzięki temu użytkownik może przez kilkadziesiąt sekund wisieć nad ziemią, jak podczas skoku na spadochronie.

Wnętrze strefy zostało zaaranżowane w stylu lotniska, gdzie goście mogli zapoznać się z ofertą Canal+ w oczekiwaniu na swój „lot”. Bramka do wykrywania metali, dźwięki lądujących samolotów oraz typowy dla lotniska głos wygłaszający komunikaty dla „podróżnych” – to wszystko miało na celu stworzenie atmosfery oczekiwania na lot z Canal+.

Dodatkowo można było skorzystać z relaksującego masażu karku.

W trakcie imprezy stoisko odwiedził również wyjątkowy gość, prezydent Lech Wałęsa.