Dziecięcy mleczny piknik z Dzieciakami Mleczakami w Farmie Iluzji

Polska Izba Mleka wraz z Dzieciakami Mleczakami zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym, fantastycznym Mlecznym Dziecięcym Pikniku, który odbędzie się 18 sierpnia br. w Farmie Iluzji, Trojanów.

Uroczyste przywitanie gości w amfiteatrze zaplanowane jest na godzinę 11, a następnie fantastyczna mleczna zabawa w parku będzie trwała do 17, podczas której każdy znajdzie coś dla siebie. Zaplanowanych jest mnóstwo atrakcji zarówno dla odważnych, ciekawskich, jak i dla tych najmłodszych. Nie zabraknie Kota Mleczysława, dmuchanego miasteczka, zwiedzania parku z mlecznym przewodnikiem i mnóstwa uśmiechniętych twarzy dzieci. Ponadto do dyspozycji uczestników są wszystkie atrakcje parku, stoisko Polskiej Izby Mleka, gdzie będzie można znaleźć mleczne smakołyki oraz wziąć udział w konkursach z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Około godziny 14 zaplanowany jest smaczny posiłek, podczas którego nie może zabraknąć mlecznych produktów. Jak wiemy mleko krowie jest pełnowartościowym produktem odżywczym odpowiednim dla osób w każdym wieku, a zwłaszcza dla dzieci. Nie tylko zawiera niezbędne dla organizmu składniki odżywcze, ale jest dobrym źródłem pełnowartościowego białka, łatwo przyswajalnego tłuszczu, laktozy, niezbędnych soli mineralnych tj. wapń fosfor, magnez, potas, cynk, biopierwiastków śladowych: miedzi, manganu, selenu, jodu, wszystkich witamin rozpuszczonych w tłuszczach (A, D, E, K) i w wodzie (B1, B2, B12, C i innych).

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, wszelkie koszty związane z pobytem na Mlecznym Dziecięcym Pikniku pokrywa organizator, jedynie dojazd na koszt własny.

Osoby zainteresowany prosimy o wysłanie wiadomości o ilości osób wybierających się na Mleczny Dziecięcy Piknik pod adres: dzieciaki@dzieciakimleczaki.pl, zwrotnie otrzymacie Państwo potwierdzenie, które będzie upoważniało do korzystania ze wszystkich zaplanowanych atrakcji.