Drukarki  do wygrania na plażowych warsztatach „JESTEM NA WAKACJACH”

Fot. Epson

Do 11 sierpnia na bałtyckich plażach trwa tegoroczna akcja „JESTEM NA WAKACJACH” . Na plażowiczów czekają m.in.: testy aparatów i lornetek Nikona, porady i szkolenia oraz konkursy fotograficzne. Uczestnicy plażowych warsztatów Akademii Nikona, za najlepsze wykonane na zajęciach zdjęcie wygrać mogą drukarki Epson L355 ze stałym zasilaniem w atrament. Jedną z atrakcji w strefie relaksu będzie wykonywanie pamiątkowych zdjęć i bezpłatne ich drukowanie  na  drukarce fotograficznej Epson L800.

Aktualne informacje, gdzie szukać Nikona na plaży znajdują się na:https://www.facebook.com/NikonPolska?fref=tswww.nikon.pl

Na odpoczywających nad polskim morzem miłośników fotografii Nikon przygotował wiele atrakcji i niespodzianek. W miasteczku Nikona każdy będzie można przetestować wiele różnego sprzętu, w tym wytrzymałych aparatów, umożliwiających fotografowanie m.in. pod wodą – modeli Nikon 1 AW 1 oraz COOLPIX AW120, a także wybranych lustrzanek z serii D i lornetek. Przy okazji testów goście mogą samodzielnie wykonać pamiątkowe zdjęcia i wydrukować je na miejscu na drukarce fotograficznej Epson L800 ze stałym zasilaniem w atrament.

Dla chętnych do zdobycia wiedzy i podniesienia swoich umiejętności, wykładowcy Akademii Nikona prowadzić będą warsztaty fotograficzne – zawsze ostatniego dnia pobytu w każdej miejscowości. Autorzy najlepszych zdjęć wykonanych w czasie zajęć otrzymają drukarki EPSON L355 wyposażone w system stałego zasilania w atrament. Zwycięzcę w każdej z lokalizacji, wyłoni wykładowca, który na bieżąco będzie oceniał prace.

Miasteczek i atrakcji Nikona „JESTEM NA WAKACJACH” szukać można:

  • 20-22 lipca w Międzyzdrojach – między zejściami na plażę E i  F
  • 24-26 lipca w Kołobrzegu – tuż przy molo
  • 28-30 lipca w Świnoujściu – przy zejściu od ul. Powstańców Śląskich
  • 01-03 sierpnia w Kołobrzegu – tuż przy molo
  • 05-07 sierpnia w Ustce – vis a vis latarni morskiej
  • 09-11 sierpnia w Gdańsku Brzeźnie – tuż przy molo