I Ty dołącz do Fabryki Świętego Mikołaja w Centrum Handlowym RONDO

W dniach 6-7 grudnia w godzinach 13.00-18.00 Centrum Handlowe RONDO przemieni się w Fabrykę Świętego Mikołaja, której pracownikami produkującymi ozdoby świąteczne będą najmłodsi klienci RONDA. Na uczestników wydarzenia czekają także pokazy taneczne w wykonaniu śnieżynek oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Fabryka Świętego Mikołaja w Centrum Handlowym RONDO to kilka stanowisk rękodzielniczych, przy których dzieci pod opieką animatorów będą mogły dać upust kreatywności i wyobraźni. Maluchy będą mogły wykonać oryginalną biżuterię czy przygotować piękne ramki na zdjęcia, które mogą stać się wspaniałym prezentem gwiazdkowym dla babci, dziadka czy rodziców. Na amatorów słodyczy czekają z kolei warsztaty przystrajania pierniczków, a wszyscy, którzy posiadają artystyczną fantazję będą mogli wykazać się podczas zajęć z dekorowania ozdób choinkowych.

Mikołajkowe spotkanie uzupełnią występy tanecznej grupy śnieżynek, które przedstawią specjalny układ choreograficzny w klimacie świątecznym. Na dzieci czekać będzie także Święty Mikołaj, który przeprowadzi mnóstwo konkursów z nagrodami oraz podzieli się swoim doświadczeniem opowiadając ciekawe historie wigilijne.

„Już w najbliższy weekend do Centrum Handlowego RONDO zawita Święty Mikołaj wraz ze śnieżynkami i zagwarantuje moc świątecznych atrakcji wszystkim dzieciom. Tylko podczas mikołajkowego spotkania w RONDZIE maluchy będą mogły wcielić się w pomocników Świętego Mikołaja i przyłączyć do tworzenia ozdób i dekoracji gwiazdkowych. Jestem przekonana, że nasze weekendowe propozycje umilą czas spędzony przez naszych klientów na świątecznych zakupach” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.