Cristiano Ronaldo twarzą napoju sportowego “CR7 Drive”

Globalna firma odżywcza Herbalife oraz legenda światowej piłki nożnej Cristiano Ronaldo ogłosili wczoraj wprowadzenie na rynek nowego napoju sportowego Herbalife: “CR7 Drive”.

CR7 Drive jest zwieńczeniem roli firmy jako oficjalnego sponsora odżywczego Ronaldo i odzwierciedla efekty trwającej od miesięcy współpracy ze słynnym sportowcem. Herbalife w ramach wieloletniej umowy pracowała z Ronaldo zarówno na boisku, jak i poza nim. CR7 Drive został zaprojektowany, by pomóc mu zoptymalizować wyniki i sprostać jego specyficznym potrzebom żywieniowym.

„Cristiano Ronaldo traktuje odżywianie bardzo poważnie i docenia wpływ prawidłowej diety z odpowiednio dobranymi substancjami odżywczymi na poprawę wyników” powiedział Michael O. Johnson, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Herbalife. „Opracowaliśmy CR7 Drive specjalnie dla Ronaldo i we współpracy z nim, jednak jego potrzeby nie odbiegają znacząco od potrzeb zwykłego sportowca lub entuzjasty fitnessu, dlatego mamy zaszczyt udostępnić CR7 Drive zawodnikom na wszystkich poziomach zaawansowania.”

„Herbalife rozumie, że odżywianie jest kluczowe dla moich wyników” powiedział Cristiano Ronaldo, napastnik Realu Madryt. „Współpraca nad stworzeniem CR7 Drive z zespołem naukowców z Herbalife wyspecjalizowanym w badaniach na rzecz sportu, była niezwykle cennym doświadczeniem i przykładem prawdziwego partnerstwa. Nie mogę się doczekać, by pomóc sportowcom na całym świecie zrozumieć, jakie wsparcie mogą otrzymać dzięki produktom odżywczym.”

CR7 Drive jest współczesną wersją tradycyjnych napojów dla sportowców, bez sztucznych aromatów czy substancji słodzących. Lekki i orzeźwiający smak tego węglowodanowo-elektrolitowego napoju pomaga sportowcom nawodnić się przed i podczas wysiłku*. Dostarcza węglowodanów i uzupełnia substancje, które zwykle tracone są wraz z potem, w tym kluczowe elektrolity. Jego główne składniki sprawiają, że CR7 Drive świetnie sprawdza się w wielu rodzajach aktywności wytrzymałościowych, między innymi w: piłce nożnej, spinningu, bieganiu lub innych sportach, które znacznie podnoszą tętno**.

*Napoje węglowodanowo-elektrolitowe zwiększają wchłanialność wody podczas wysiłku fizycznego

** Napoje węglowodanowo-elektrolitowe przyczyniają się do utrzymania wytrzymałości podczas długotrwałego treningu wytrzymałościowego

Podobnie jak wszystkie produkty Herbalife24®, CR7 Drive przeszedł badania na obecność niedozwolonych substancji w Informed Sport. Program Informed Sport potwierdza, że produkty zostały przetestowane pod kątem substancji zabronionych w sporcie.

Zespół specjalistów Herbalife współpracuje z Ronaldo, by pomóc mu zoptymalizować jego codzienne odżywianie i zapewnia mu specjalistyczne porady na temat tego, jak poprawić ogólne wyniki dzięki suplementacji ukierunkowanej na osiągnięcie określonego celu. To właśnie w wyniku tej współpracy powstał CR7 Drive.