Converse CONS Pro Blaze Plus

Fot. Converse

CONS to społeczność indywidualistów napędzanych twórczą energią. Zafascynowani miastem wykorzystują jego potencjał. W swoim otoczeniu zawsze potrafią znaleźć impuls do kreatywnego działania. W garażu kumpla zorganizują sesję freestyle’u, zaniedbany budynek zmienią nie do poznania tworząc kolorowe graffiti, z kawałka drewnianej sklejki zbudują skate przeszkodę. To właśnie dla nich powstały Converse CONS PRO Blaze Plus.

CONS_Pro_Blaze_Plus_C144405_379PLN CONS_Pro_Blaze_Plus_C144467_399PLN CONS_Pro_Blaze_Plus_C144468_399PLN CONS_Pro_Blaze_Plus_C144404_379PLN

CONS Pro Blaze Plus łączą styl retro z nowoczesnym temperamentem, który pozwoli nadążyć za szybkim tempem nadawanym przez życie współczesnego miasta. Te sznurowane buty, wykonane ze skóry występują w długości za kostkę. Wokół języka posiadają dodatkowy rzep inspirowany sportowymi modelami. Dzięki wulkanizowanym podeszwom będą dobrze trzymać się nawierzchni podczas pokonywania tłocznych ulic i chodników.

Model występuje w czterech wersjach kolorystycznych: czarno-kobaltowej, biało-czerwono-niebieskiej, brązowo-granatowej i czarno-brązowej.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.