Comperia rusza z porównywarką ofert telekomunikacyjnych

Po trzech miesiącach od przejęcia przez Comperię serwisu Telepolis.pl,  startuje  porównywarka ofert telekomunikacyjnych. Dzięki przejęciu największego serwisu telekomunikacyjnego w Polsce, Comperia zyskała nie tylko dostęp do ponad miliona unikalnych użytkowników (miesięcznie), ale również wysoką jakość merytoryczną oraz nowych kluczowych partnerów w branży telekomunikacyjnej. 

„Od siedmiu lat budujemy nasz biznes na solidnych fundamentach, rozwijając krok po kroku wachlarz produktów i  dodając nowe funkcjonalności. Zaczynaliśmy od kredytów hipotecznych, poprzez kolejne produkty finansowe, rok temu uruchomiliśmy porównywarkę ubezpieczeń komunikacyjnych, teraz ruszamy z telekomunikacją,  za chwilę wystartujemy z kolejnymi porównywarkami usług niefinansowych. Naszym celem jest dostarczenie gospodarstwom domowym kompleksowego narzędzia, dzięki któremu oszczędzą czas i pieniądze. Uruchomienie porównywarki usług telekomunikacyjnych to także jeden z celów ostatniej emisji akcji. Jestem dumny, że wspólna praca naszego zespołu zaowocowała kolejnym innowacyjnym,  profesjonalnym produktem. Podobnie, jak     w przypadku poprzednich wdrożeń, spodziewamy się szybkiego przełożenia na wyniki finansowe spółki.” – nie ukrywa satysfakcji Bartosz Michałek, prezes zarządu Comperia.pl S.A.

Porównywarka ofert telekomunikacyjnych Telepolis.pl to kompleksowe narzędzie, które w ujednolicony i przejrzysty sposób przedstawia oferty wszystkich operatorów komórkowych i dzięki odpowiednim filtrom segregującym propozycje, pozwala na dokonanie optymalnego wyboru. Mogą    z niej skorzystać zarówno użytkownicy poszukujący oferty z nowym numerem, jak i chcący przenieść swój numer do konkurencji lub zmienić taryfę w ramach tego samego operatora. Porównywarka zestawia zarówno propozycje abonamentowe, jak i na kartę oraz mix. Oferty mogą być selekcjonowane ze względu na kryterium cenowe, pod kątem długości trwania umowy, dostępności konkretnych modeli telefonów w danej taryfie lub liczby darmowych minut, wiadomości SMS i gigabajtów dostępnego Internetu.

„Każda oferta jest szczegółowo rozpisana – podkreśla Witold Tomaszewski, redaktor naczelny Telepolis.pl. – Użytkownik dowiaduje się, ile i za jaki sprzęt oraz usługi  musi zapłacić a co i ile dostaje za darmo. Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie oferty telekomunikacyjne i daliśmy użytkownikom możliwość ich drobiazgowego prześwietlenia, rozłożenia absolutnie na części pierwsze.”

 

 

„Comperia.pl posiada bogate doświadczenie w budowie narzędzi do porównywania ofert, a Telepolis.pl jest portalem od lat prowadzonym przez profesjonalistów i pasjonatów branży telekomunikacyjnej. W każdym miesiącu odwiedza go ponad milion użytkowników, aktywnie zainteresowanych tematyką GSM. Duży procent z nich poszukuje konkretnego telefonu lub taryfy,       a nasza porównywarka jest odpowiedzą na te potrzeby. Taka synergia to ogromne korzyści dla użytkowników,  którzy łatwo i szybko porównają oferty.” – dodaje  Adam Urbanowski, dyrektor marketingu Comperia.pl S.A.