CityFit zmieni warszawski rynek fitness

CityFit, nowa sieć na polskim rynku, rozpoczęła zapisy do swoich placówek w stolicy. Firma oferuje za dobrą cenę całodobowy dostęp do nowoczesnego sprzętu oraz elastyczne członkostwo, czym zamierza przełamać dotychczasowe stereotypy.

Bez kontraktu, ćwicz kiedy chcesz za 69 zł miesięcznie – takimi hasłami CityFit jest pewna przyciągnąć rzesze  Warszawiaków do aktywności fizycznej. Nowa na polskim rynku sieć klubów rozpoczęła w grudniu w stolicy kampanię informacyjną. Jej plakaty pojawiły się na bilboardach i w wagonach Metra, zaś w Internecie można obejrzeć film i zapisać się do klubów poprzez stronę internetową cityfit.pl

Otwarcie dwóch klubów fitness CityFit w Warszawie odbędzie się na początku 2015 r. Klub CityFit Rondo ONZ  będzie największą tego typu placówką w centrum Warszawy i jedną z największych w kraju. Nowoczesny, przestronny klub zajmie dwa poziomy w biurowcu Spektrum Tower przy ul. Twardej. Ta lokalizacja znajduje się w samym sercu biznesowego  centrum stolicy, blisko przystanków komunikacji miejskiej, w tym Metra, a do tego w biurowcu istnieje możliwość zaparkowania samochodu w podziemnym garażu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii odczytu danych z linii papilarnych palca, członkowie CityFit będą mieli łatwy dostęp do klubu o każdej porze, bez konieczności posiadania karty członkowskiej.

Chcemy być maksymalnie dostępni dla naszych członków, dlatego wybieramy lokalizacje, gdzie nasze kluby będą czynne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. CityFit wprowadza na polski rynek nowy model klubów fitness, w których znajduje się duża ilość nowoczesnego sprzętu fitness a jednocześnie nie trzeba za to płacić wysokiej ceny. Członkowie CitYFit mają czerpać prawdziwą przyjemność z treningów, nie chcemy by się czuli zobowiązani długoterminowymi umowami  – mówi Nicholas Moses, członek zarządu CityFit.

Wyróżnikiem CityFit są przestronne kluby wyposażone w nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt fitness oraz elastyczne kontrakty, które można odnowić co miesiąc. CityFit zadebiutowało na polskim rynku w tym roku, otwierając w lipcu swój pierwszy klub w Plaza Rzeszów.  Kolejne dwa kluby fitness CityFit otworzy w Warszawie – CityFit Rondo ONZ oraz CityFit Targówek, a następnie w Lublinie i Wałbrzychu.

CityFit został wybrany Nowym Najemcą Roku na Rynku Handlowym w konkursie Eurobuild Awards 2014