Centrum Janki z bezpłatnym Wi-Fi

W październiku w podwarszawskim Centrum Janki otwarta została specjalna strefa z bezpłatnym dostępem do internetu bezprzewodowego. To kolejne udogodnienie dla klientów, podnoszące komfort robienia zakupów w Jankach.

Darmowe Wi-Fi jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów Centrum Janki. Dzięki publicznemu hot spotowi zlokalizowanemu w specjalnej strefie, każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnego internetu podczas zakupów w Centrum Janki. Sieć Wi-Fi pozwoli  także Centrum na jeszcze bardziej efektywne komunikowanie się ze swoimi klientami.

„Darmowy internet to idealne rozwiązanie dla każdego, kto odwiedza nasze Centrum. W dobie szybkiego rozwoju technologii mobilnych i teleinformatycznych dostęp do sieci jest koniecznością, a Centrum Janki od zawsze stara się odpowiadać na potrzeby klientów XXI wieku. Wprowadzając ułatwienia związane z dostępem do internetu, postawiliśmy także na wygodę naszych klientów” – mówi Anna Walerych, Dyrektor Centrum Janki.

Bezpłatna sieć Wi-Fi to kolejne rozwiązanie przygotowane z myślą o klientach. Inne udogodnienia dostępne w Centrum Janki, również dla całych rodzin, to m.in. pokoje rodzinne, zabawki-bujaki, interaktywny plac zabaw dla najmłodszych klientów oraz wypożyczalnia wózków inwalidzkich dla osób niepełnosprawnych.

Specjalnie na potrzeby nowej strefy Wi-Fi Centrum Janki zakupiło również specjalnie wyprofilowane meble z myślą o jak największej wygodzie klientów, które kolorystycznie nawiązują do barw obecnych w logotypie centrum. Wykonawcą projektu oraz sieci Wi-Fi w Centrum Janki była firma ACO Solutions, która specjalizuje się m.in. w realizacji kampanii reklamowych w ogólnopolskiej sieci Wi-Fi, dostarczaniu dostępu do internetu oraz budowie lokalnych oraz rozległych sieci teleinformatycznych.