Centrum Handlowe RONDO składa świąteczne życzenia

Ponad 320 życzeń świątecznych dla najbliższych osób zostanie wyświetlonych przed bydgoskim Centrum Handlowym RONDO już w najbliższy weekend – w dniach 20-21 grudnia. Prezentacja życzeń wieńczy akcję „I Ty podziel się życzeniami”, w trakcie której Klienci Centrum tworzyli wirtualne kartki świąteczne w specjalnej aplikacji dostępnej na Facebooku oraz na tabletach.

W dniach 20-21 grudnia (sobota od 8.00 do 23.00, niedziela od 8.00 do 22.00) na telebimie zlokalizowanym przed Centrum Handlowym RONDO zostaną wyświetlone kartki świąteczne stworzone przez klientów Centrum, którzy chcieli w bardzo oryginalny sposób złożyć bożonarodzeniowe życzenia swoim najbliższym. Podczas akcji „I Ty podziel się życzeniami” klienci tworzyli wirtualne kartki świąteczne w aplikacji na Facebooku oraz podczas weekendu mikołajkowego w RONDZIE w specjalnej aplikacji dostępnej u hostess na tabletach. W rezultacie udało się zebrać ponad 320 wyjątkowych i płynących prosto z serca życzeń.

„Cieszę się, że nasi Klienci tak chętnie zaangażowali się w akcję i tworzyli wirtualne kartki z bożonarodzeniowymi życzeniami. Już w najbliższy weekend wszystkie świąteczne kartki, będące wyrazem miłości do bliskich, wyświetlimy na wielkim ekranie przed RONDEM. Już dziś zapraszam wszystkich do wspólnego oglądania życzeń” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.