Blaski Gwiazdki w NoVa Park

W dniach 29-30 listopada gorzowski NoVa Park zaprasza na kolejną odsłonę akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Klienci, którzy zrobią zakupy w NoVa Park na kwotę minimum 55 złotych mają szansę wygrać jedną z ponad 2200 nagród m.in. dekoracyjną świecę, wejściówkę do Acapulco czy voucher na pakowanie świątecznego prezentu.

W ramach akcji „Doceniamy, nagradzamy” NoVa Park chce podziękować klientom za zakupy dokonywane w centrum oferując im dekoracyjne świece, vouchery na pakowanie prezentów, wejściówki do Sali zabaw Acapulco oraz bombki choinkowe. Upominki mają szansę otrzymać Ci klienci, którzy w dniach 6-7 grudnia w godzinach 11.00-19.00 zrobią zakupy za minimum 55 złotych w NoVa Park, zachowają paragon i okażą go hostessie.

„Przed nami najnowsza odsłona akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’ przygotowana w klimacie świątecznym. Z pulą ponad 2200 nagród świętujemy zbliżające się Boże Narodzenie i po raz kolejny dziękujemy naszym klientom za zakupy dokonane w NoVa Park” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Regulamin akcji „Doceniamy, nagradzamy” dostępny jest na stronie internetowej www.nova-park.pl oraz w siedzibie Organizatora.