Bezprzewodowa TV na urządzeniach Apple

Impakt dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził na rynek mobilny tuner DVB-T do odbioru telewizji cyfrowej. Produkt przeznaczony jest dla użytkowników mobilnych urządzeń spod znaku Apple, zaopatrzonych w system iOS.

 

Tuner Avermedia W330 to mobilne rozwiązanie, które po podłączeniu do iPhona bądź iPada umożliwia oglądanie TV. Niezależnie od tego czy jesteś w podróży, kawiarni, czekasz na lotnisku będziesz mógł obejrzeć ulubiony program  czy najnowsze wiadomości bez potrzeby dostępu do internetu. Wyłączyli Ci zasilanie w domu? Nie ma problemu sięgnij po tuner Avermedia i oglądaj mecz na ekranie iPada.

Bezpłatna aplikacja dostępna App Store umożliwia automatyczne wykrywanie sygnału TV / ISDB-T DVB-T. Dzięki niej tuner przeskanuje określone częstotliwości i załaduje listę dostępnych programów. Elektroniczny przewodnik (EPG) pozwoli Ci łatwo odnaleźć ulubiony program i ułatwi  nagranie filmu lub meczu.

EW330 jest na tyle mały, że nie sprawia problemu podczas transportu. Dzięki klipsowi i przyssawce możesz go przymocować na szybie okna, na stole lub przypiąć do tabletu. Dwuantenowa konstrukcja tunera umożliwia dostosowanie kąta w taki sposób by optymalnie zbierać zasięg cyfrowego nadajnika. Wbudowany akumulator pozwala cieszyć się rozrywką przez ponad 2,5 godz. lub przechowywać urządzenie w trybie czuwania do 30 godz.

Sugerowana cena detaliczna produktu wynosi 299 zł.
Cechy urządzenia:

– Oglądanie cyfrowej telewizji na urządzeniu z systemem iOS
– Nie wymaga połączenia z internetem
– Darmowa aplikacja dostępna w App Store
– Kompaktowa i lekka konstrukcja
– Dwie anteny w zestawie – teleskopowa oraz o wysokim zysku
– Klips do anteny oraz przyssawka do szyby w zestawie
– Kompatybilne z urządzeniami: iPhone 5/5S/5C; iPod touch 5; iPad 4/Air/Mini