Aplikacja stworzy dla Ciebie CV i list. Rekruter poprawi błędy

Fot. InterviewMe

InterviewMe to serwis oferujący rozbudowaną aplikację do tworzenia CV i listów motywacyjnych. Innowacyjność usługi polega na możliwości sprawdzenia dokumentów przez zawodowego rekrutera.

InterviewMe istnieje od grudnia 2013. W tym czasie serwis pozyskał ponad 20 tysięcy użytkowników. Należący do serwisu fanpage „101 genialnych CV, które musisz zobaczyć” jest drugim co do wielkości profilem na polskim Facebook w kategorii HR i rekrutacja (badanie SoTrender, lipiec 2014).

Aplikacja tworzy CV od podstaw lub na podstawie profilu LinkedIn. Wszystkie elementy można dowolnie ustawiać, zmieniać ich nazwę i dodawać nowe. Kreator tłumaczy stałe fragmenty CV na wybrany język i dopasowuje układ listu do konwencji obowiązującej w danym kraju. W sumie dostępnych jest ponad 300 szablonów CV. Do każdego z nich można dobrać pasujący szablon listu. Użytkownik ma też możliwość wysłania aplikacji w spersonalizowanym linku (np. cv.intrv.me/p-sosnowski albo CV w postaci interaktywnej strony www. Dodatkowo można wykupić sprawdzenie CV i listu przez rekrutera, opracowanie i tłumaczenie dokumentów oraz przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych.
„Kreator pomaga oszczędzić czas i stworzyć atrakcyjne i czytelne CV. Jednak najważniejsza jest treść. To ona decyduje, czy otrzymamy zaproszenie na rozmowę, a w rezultacie pracę. Z pisaniem CV nadal większość kandydatów ma problemy. Dlatego w InterviewMe oferujemy kompleksowe wsparcie kandydatów przy rekrutacji, od tworzenia i tłumaczenia dokumentów do przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej i assessment center”, mówi Piotr Sosnowski, odpowiedzialny za usługi HR.