Agnieszka Kaczorowska wybrała na wyjątkowy festiwal wyjątkowy samochód — Toyotę RAV4

Agnieszka Kaczorowska pojechała na Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach idealnym samochodem —Toyotą RAV4. Według mistrzyni świata tańców latynoamerykańskich Toyota RAV4 jest jak samba — szybka, dynamiczna i pełna pasji.

 

Kaczorowska ogłosiła na swoim profilu na Facebooku konkurs, w którym potrzebne były wyobraźnia i polot. Gwiazda zapytała fanów, z jakim tańcem kojarzy im się Toyota RAV4. Publikując wyniki konkursu, wyznała: „Dla mnie to samochodowa samba!”.

 

Organizatorzy jubileuszowej, 20. edycji Festiwalu zaprosili Kaczorowską do współprowadzenia gali, podczas której znani artyści odciskali swoje dłonie w Alei Gwiazd. Takie wyróżnienie dla młodej tancerki wymagało szczególnej oprawy, dlatego Agnieszka wybrała najlepszy na tę okazję samochód — Toyotę RAV4. Elegancki SUV świetnie pasował do jej powłóczystej, czarnej sukni, w której aktorka zrobiła furorę na Gali odciśnięcia dłoni.

 

Mistrzyni parkietu, która zdobyła serca widzów „Tańca z gwiazdami”, jest miłośniczką pięknych aut i szuka obecnie samochodu dla siebie. W ten niezwykły festiwalowy weekend Kaczorowska sprawdzała, czy RAV4 jest dobrym towarzyszem w podróży i na czerwonym dywanie. Samochód zachwycił ją swoim komfortem jazdy i przestronnym wnętrzem. Tancerka przyznała, że Toyota RAV4 to auto idealne na dalekie podróże.

 

SUV Toyoty ma wiele atutów, które mogą przekonać Kaczorowską do tego właśnie modelu. Łączy zdolności terenowe ze świetnym prowadzeniem na asfalcie, przestronnością oraz komfortem. Ma styl i charakter. Pasuje zarówno do wieczorowej kreacji, jak i do słomkowego kapelusza. Czy wybór Agnieszki padnie właśnie na ten model, zapewne przekonamy się niebawem.