Action dystrybutorem smartwatchy MyKronoz

Fot. MyKronoz

MyKronoz, szwajcarski producent inteligentnych zegarków poinformował o podpisaniu umowy handlowej z  firmą Action – czołowym dystrybutorem urządzeń IT, RTV/AGD oraz materiałów eksploatacyjnych. W ofercie dystrybutora znajdzie się pełna kolekcja smartwatchy.

Dzięki dystrybutorowi Action, na polski rynek trafi pokaźna kolekcja inteligentnych zegarków szwajcarskiej firmy MyKronoz. Wśród nich znajdzie się nowa kolekcja przeznaczona dla kobiet o nazwie ZeBracelet2. Oprócz bezprzewodowej funkcji zarządzania smartfonem, oferuje użytkowniczkom niezwykły design, który swoim wyglądem przypomina raczej bransoletkę niż elektroniczny zegarek.

W ofercie dystrybutora nie zabraknie zegarków przeznaczonych dla aktywnych użytkowników. Seria ZeFit, to funkcjonalne rozwiązania, które monitorują aktywność ruchową, informują o ilości snu, czy spalonych kaloriach. Dzięki szerokiej ofercie MyKronoz, każdy użytkownik będzie mógł wybrać coś dla siebie. Szwajcarska jakość w połączeniu z funkcjonalnością i wyjątkowym designem sprawia, że smartwatche to ciekawa propozycja na rynku inteligentnych zegarków.

„Rozwój technologii zmienia nasze obyczaje, inspiruje do działania i generuje nowe pomysły, ułatwiające korzystanie z nowoczesnych narzędzi komunikacji. Pilnie przypatrujemy się nowym trendom rynkowym. Dlatego już dziś, oferujemy naszym klientom nowoczesne, świetnie zaprojektowane rozwiązania, które zmieniają kulturę komunikacji w naszym codziennym życiu, powiedział Sławomir Wiaderek, Country Manager w firmie MyKronoz” .