5 urządzeń do domowej pielęgnacji stóp i paznokci

Fot. Komputronik

Częste wizyty u manikiurzystki lub pedikiurzystki wiążą się z niemałymi kosztami. Istnieją jednak urządzenia, które pozwolą przenieść do domu wrażenia wyniesione z profesjonalnych salonów. Oto kilka propozycji:

Nowy masażer marki Bosch dostępny w sklepie Komputronik, posiada różne tryby pracy. Zapewniają one relaks i pielęgnację stóp niczym w luksusowym spa. Za jego pomocą możemy masować stopy w trybie wibracyjnym lub bąbelkowym, utrzymywać stałą temperaturę wody dzięki funkcji Keep Warm, lub użyć masażera jako centrum pedicure. Napędzana silniczkiem 80W część pielęgnacyjna pozwoli zadbać o stopy dzięki trzem wymiennym końcówkom – pumeksowi, masażerowi lub szczotce. Bosch PMF 3000 dostępny jest w kolorze biało – niebieskim i posiada przyjemną dla stóp strefę podczerwieni. Na spodzie urządzenia znajduje się specjalne miejsce ułatwiające zwinięcie i przechowywanie kabla.

Urządzenie do manicure i pedicure Colorpop Scholl DRSP 3856 może pracować z prędkością 3000 i 7500 obrotów na minutę. Posiada 7 specjalnych końcówek ułatwiających dbanie o stopy i paznokcie. Możemy modelować paznokcie, wygładzać je, polerować, a także użyć nasadki ziarnistej, cienkiego pilnika zwężającego się ku końcowi lub zaokrąglonego. Zamykane etui i możliwość pracy na akumulatorze sprawia, że Colorpop Sholl jest gotowy do pracy gdziekolwiek się znajdujemy.

Masażer do stóp Sholl Footspa przeniesie zmęczone stopy wprost do wnętrz luksusowych salonów spa. Masaż wibracjami z bąbelkami ukoi zmęczenie, a dodatkowy system podtrzymywania temperatury wody wzmocni poczucie relaksu. Urządzenie posiada ponadto pumeks i kółka do masażu stóp – akupresury. Niebywałą zaletą produktu jest umiejscowienie przycisków, które możemy obsługiwać stopami.

Scholl Express Pedi to przenośnie urządzenie do pielęgnacji stóp, wyposażone w 5 końcówek. Dzięki nim możemy przycinać skórki, polerować, wygładzać czy też kształtować nasze stopy. Niska cena oraz kompaktowość urządzenia sprawiają, że stanowi ono idealny dodatek do dbania o stopy w każdym miejscu i czasie.

Nail Manicure&Pedicure DRSP3570 stanowi kompletny zestaw do domowego manicure i pedicure. 13 wymiennych końcówek oraz 2 prędkości obrotów zdecydowanie ułatwią doprowadzenie paznokci do idealnego stanu. Zintegrowana suszarka pozwoli zrealizować wszystkie pomysły na upiększenie paznokci w krótkim czasie. Urządzenie dostępne jest w kolorze białym i pozwala na dwie godziny pracy bez podłączenia do sieci energetycznej.

Więcej szczegółów w salonach Komputronik w całej Polsce oraz na stronie www.komputronik.pl