3-gramowe słuchawki od Sony

Impakt, dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży słuchawki dokanałowe SONY, które ważą zaledwie 3 g. Wyposażone w 9 mm przetworniki akustyczne oferują czyste brzmienie i dużą moc reprodukowanych basów.
Sony MDR-EX110AP to słuchawki dokanałowe, które idealnie nadają się dla użytkowników smartfonów, tabletów lub innych playerów mp3. Lekki przewód o długości 1,2 m dodatkowo zaopatrzony w regulator długości jest trwały i odporny na uszkodzenie, a niska waga (3 g), sprawia, że nie poczujesz ich na głowie.

Wyposażone w 9 mm przetwornik akustyczny o mocy 103 mW o paśmie przenoszenia od 5 do 24 000 Hz, oferują krystalicznie czysty dźwięk. Dzięki systemowi Beat Response Control poradzą sobie z reprodukcją najmocniejszych partii basowych, co szczególnie docenią miłośnicy współczesnego brzmienia.

Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona z systemem Android możesz łatwo zwiększyć ich funkcjonalność i korzystać z pilota oraz mikrofonu umiejscowionego na przewodzie. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość prowadzenia rozmów bez potrzeby wyjmowania telefonu z kieszeni. Poczuj pełną swobodę np. podczas biegu, jazdy na rowerze czy deskorolce.

Cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora Impakt, wynosi 99 zł.

 

Właściwości i zalety:

– Dynamiczny dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 9 mm
– Możliwość doboru koloru do własnego stylu: biały, czarny, czerwony
– Pasmo przenoszenia 5 – 24 000 Hz
– Przewód rozgałęźny, długość 1,2 m
– Technologia Beat Response Control

Dane techniczne:

– Moc (mW): 103
– Wielkość przetwornika akustycznego (mm): 9
– Membrana: PET
– Częstotliwość (Hz): 5 – 24 000
– Impedancja (omów): 16
– Typ przewodu: rozgałęziony
– Wtyk: kątowy wtyk mini stereo
– Waga (g): 3