25 lat istnienia nowoczesnego rynku nieruchomości komercyjnych

Property Forum w Warszawie to jedyne wydarzenie w skali kraju, które w tak szerokim wymiarze gromadzi szefów największych firm działających w sektorze centrów handlowych, nieruchomości biurowych i magazynowych, branży hotelarskiej, instytucji finansujących oraz funduszy inwestycyjnych, najemców powierzchni komercyjnej, a także przedstawicieli administracji.

 W roku 2014 obchodzimy ćwierćwiecze istnienia nowoczesnego rynku nieruchomości komercyjnych nad Wisłą. W tym czasie Polska osiągnęła pozycję niekwestionowanego lidera w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz istotnego gracza na światowej mapie inwestycji w tym sektorze gospodarki.

Tematem przewodnim tegorocznej, IV edycji konferencji Property Forum w dniach 22-23 września br. będzie znaczenie i siła krajowego rynku nieruchomości dla europejskich i globalnych inwestorów.

Skala wydarzenia, czyli blisko 100 prelegentów, 1000 uczestników i 18 sesji tematycznych w ciągu dwóch dni konferencji, odzwierciedla potrzebę merytorycznego dialogu w branży.

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.