Loading the player ...

Wypowiedź: Jarosław Juźwin, oficjalny makijażysta marki Maybelline New York

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, to pora nie tylko na zrzucenie opasłych kurtek i płaszczów, ale przede wszystkim na odświeżenie makijażowych trendów. Make up trend day to zwieńczenie współpracy marek L’Oreal Paris i Maybelline New York i zaprezentowanie najnowszych trendów w makijażu. Ambasadorkami kampanii Trends from Paris zostały: Karolina Gilon oraz Wiktoria Gąsiewska.

W sezonie zimowym królował wielokolorowy makijaż oczu. Z kolei, w sezonie letnim zdecydowanie rządzić będzie naturalność oraz świeżość. Najnowsze trendy w makijażu kreują ciekawą alternatywę dla wszystkich typów urody, poprzez dobór podkładów dla wszystkich typów skóry, korektorów do zadań specjalnych oraz matowych pomadek do ust.
Według naszego eksperta każda z kobiet powinna posiadać w swojej torebce: korektor L’Oreal Infallible More Than Concealer, podkład FIT me Maybelline New York , najmodniejszą matową pomadkę oraz rozświetlacz.

– „Uważam, że nie można się obejść bez dobrego korektora, który będzie idealnie leżał pod oczami, który będzie rozświetlał i wygładzał skórę, którego będzie też można użyć jako podkładu. Piękna, wygładzona skóra – to zawsze będzie w trendzie” – zaznacza Jarosław Juźwin, oficjalny makijażysta Maybelline New York.

– Nie potrzeby jest podkład, gdyż dobry korektor w zupełności nam wystarczy. Najlepiej, żeby był delikatny i nawilżający to sprawi, że skóra będzie wyglądała gładko i promiennie – dodaje Juźwin.

Równie ważne będzie rozświetlenie skóry, które wciąż należy do nieprzemijających trendów.
– „Dziewczyny lubią glow, który odświeża i rozpromienia naszą skórę!” – podkreśla Juźwin
– „Moim najgorętszym trendem są usta, szaleje za czerwonymi ustami. Maty na ustach wyglądają sexy i zmysłowo. Teraz te matowe pomadki nie są jak kiedyś. Już nie wysuszają ust”. – podsumowuje Juźwin.