Idea Money organizuje wiosenny konkurs dla przedsiębiorców!

Własna firma to powód do dumy, ale także ogrom pracy i ciągła troska o jej kondycję finansową, satysfakcję klienta, jakość oferowanych produktów i usług, a często także brak wolnego czasu na wypoczynek w gronie przyjaciół i rodziny.

Właśnie z tego powodu i w trosce o zadowolenie polskich przedsiębiorców firma Idea Money, która na co dzień pomaga przedsiębiorcom i zapewnia im płynność finansową, zaprasza wszystkich właścicieli firm do wspólnego odpoczynku!

W konkursie organizowanym w dniach 7 - 24 maja br. właściciele firm mają szansę wygrać jeden z 5 sześciodniowych rejsów po Pojezierzu Mazurskim, nowoczesnym jachtem SEDNA 26, pod opieką doświadczonej załogi. Jacht ten łączy zalety bardzo dobrej nautyki oraz komfortowego wnętrza i służyć będzie za pływający, luksusowy hotel dla 6 osób – autora nazwy oraz jego rodziny lub przyjaciół.

Na czym polega konkurs i w jaki sposób można zgłosić swoje uczestnictwo w zabawie? Chętni na rejs  z Idea Money powinni wejść na stronę https://jacht.ideamoney.pl  i w formularzu wpisać wymyśloną przez siebie nazwę dla jachtu Idea Money.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie https://jacht.ideamoney.pl   

Idea Money – zaufany partner na biznesowym pokładzie / www.ideamoney.pl