Loading the player ...

Wypowiedź: Bartłomiej Pobocha, Connected Life Magazine

Nowe technologie wkraczają w każdą dziedzinę naszego życia, również w tę która jest związana z kontaktami damsko-męskimi. Kiedyś popularne były portale randkowe. Jak mówi newsrm.tv Bartłomiej Pobocha z Connected Life Magazine, obecnie formę portali randkowych i  ich zadania przejęły aplikacje randkowe, które w tej chwili są dostępne na większość platform.

Urządzenia mobilne przejmują coraz więcej zadań zarezerwowanych wcześniej dla komputerów. Nic dziwnego więc, że w sferze zawierania znajomości również to zrobiły. Kiedyś, aby znaleźć przyjaciół bądź partnera przez internet, trzeba było tworzyć konto w specjalnych serwisach podając masę informacji o sobie. Im więcej ich było, tym większą mieliśmy szansę, że ktoś się do nas odezwie.  Korzystając z aplikacji możemy skontaktować się  z osobami którymi jesteśmy zainteresowani dopiero jak druga osoba zaakceptuje nasz profil.

Mobilne aplikacje randkowe działają szybko: szybka randka, szybkie spotkanie, często niezobowiązujące, a czasem przypadkowy seks. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na bieżąco śledzić odwiedziny i akcje na naszym koncie. Otrzymując powiadomienie wiemy od razu, kto się nami zainteresował i możemy prawie natychmiast na to odpowiedzieć. Czego najczęściej szukają użytkownicy za pomocą aplikacji randkowych powiedział newsrm.tv Bartłomiej Pobocha  z Connected Life Magazine.