Loading the player ...

Wypowiedź: Jarosław Święcicki, grupa MZN Property S.A.

Już teraz dzięki różnym narzędziom online możemy sprawdzić zdolność kredytową i porównać kredyty hipoteczne w oparciu o 50 różnych parametrów, a następnie złożyć wnioski w bankach. Wszystko to bez wychodzenia z domu i ze wsparciem profesjonalnych ekspertów finansowych.

Już w kilka minut możemy oszacować zdolność kredytową klienta uwzględniając indywidualną politykę ryzyka poszczególnych banków. Następnie system prezentuje oferty kredytów hipotecznych wraz ze szczegółowo przedstawionymi rzeczywistymi kosztami.

Oprocentowanie kredytu i wysokość raty to nie wszystko – możemy  porównać ze sobą kredyty w oparciu o 50 różnych parametrów. Prezentowane szczegółowe koszty są dokładnie takie, jakie klient faktycznie zapłaci w banku.

Użytkownik otrzymuje podpowiedzi od wirtualnego eksperta, który dopytuje o potrzeby i zwraca uwagę na ważne parametry, które ułatwiają dopasowanie kredytu hipotecznego do możliwości finansowych. Użytkownik ma również możliwość bezpośredniego kontaktu z doświadczonym ekspertem kredytowym ze swojej okolicy, który – po wyrażeniu zgody przez użytkownika – może uzyskać dostęp do już wprowadzonych danych, zweryfikować je i przekazać do wybranych banków. Jedyna czynność, która wymaga obecności użytkownika to podpisanie umowy z bankiem.