Loading the player ...

Wypowiedź: dr Mariusz Sokołowski, R4S, ks. dr hab. Józef Kloch, były rzecznik Konferencji Episkopatu Polski, Kuba Antoszewski, Millward Brown, Magdalena Brzezińska, kierownik działu spraw korporacyjnych Grupy Żywiec, Sebastian Bykowski, Prezes Agencji Informacyjnej Press Service Monitoring Mediów.

Kamera telewizyjna porzucona przed budynkiem policji, ksiądz w mocnym makijażu jadący metrem oraz pytanie: „Co czuł pies, kiedy dostał kiełbasę za dobrze wykonane zadanie?” – to jedne z wielu historii, które wspominają rzecznicy i specjaliści ds. PR. Newsrm.tv opowiedzieli o swoich najciekawszych przygodach podczas nagrań telewizyjnych.

– Pozostawienie przez ekipę dziennikarską kamery wydaje się czymś niemożliwym, a jednak miało to miejsce. Kiedyś przed budynkiem Komendy Głównej Policji przez kilka godzin leżała torba z kamerą. Myśleliśmy, że ktoś na chwilę odszedł i dalej kręcony jest program. Okazało się, że nie i to my musieliśmy poinformować dziennikarza o tym, że kamera jest u nas – mówi newsrm.tv dr Mariusz Sokołowski, R4S.