Loading the player ...

Wypowiedź: Katarzyna Broniarek, Rzecznik prasowy IKEA

Jaka przyszłość czeka tę najbardziej prywatną część naszych mieszkań – i czy nadal to sypialnia jest tym miejscem? IKEA poznała odpowiedzi na te pytania dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wyposażaniu wnętrz milionów ludzi na całym świecie i nieustannej analizie ich zmieniających się potrzeb.

Sypialnia to najbardziej tajemnicze miejsce w domu. IKEA postanowiła do niej zajrzeć, by móc jeszcze lepiej odpowiedzieć na prawdziwe potrzeby Polaków dotyczące domowego życia. Współpraca z infuture hatalska foresight institute, w wyniku której powstał Raport „Sypialnia przyszłości”, pozwoliła potwierdzić wcześniejsze obserwacje IKEA o tym, jak wielofunkcyjne jest to pomieszczenie w rzeczywistości.
– Z wszelkich naszych badań wynika, że sypialnia wcale nie służy tylko do spania, intymności, seksu ale też masy innych rzeczy – mówi dla Newsrm.tv Katarzyna Broniarek, Rzecznik prasowy IKEA

Ważne jest, aby w obliczu przyszłości zmieniać oraz ulepszać miejsce, w którym spędzamy wiele wolnego czasu, po to aby żyło się po prostu łatwiej. Dlatego warto myśleć o wszelkich udogodnieniach, które na przykład proponuje IKEA.

– W IKEA zachęcamy żeby się przyjrzeć tym potrzebom codziennym i czasem zrobić coś innego. Sypialnia powinna być nasza, bo to takie nasze najbardziej intymne, w pełni takie jak my, miejsce w domu – dodaje dla Newsrm.tv Katarzyna Broniarek, Rzecznik prasowy IKEA