Loading the player ...

Wypowiedź: Czesław Wiencis z Euro-Soft.

Perfumy, kosmetyki, sprzęt elektroniczny czy… Poszukiwanie idealnego i oryginalnego pomysłu na prezent dla mężczyzny nie jest proste. Kiedy wydaje się, że już wszystko kiedyś podarowaliśmy można sięgnąć po nietypowy gadżet rodem z filmów szpiegowskich.

– Można kupić bardzo wiele ciekawych rzeczy. Mogą to być kamery w różnego rodzaju kamuflażach, począwszy od okularów poprzez breloczki, długopisy, zapalniczki. Oczywiście nagrywamy w takim przypadku obraz w bardzo dobrej jakości z dźwiękiem, lub samą fonię – mówi newsrm.tv  Czesław Wiencis z Euro-Soft.

Wśród nietypowych gadżetów jest także tzw. zestaw egzaminacyjny. Działa to podobnie to telefonu, możemy słuchać i mówić. – W ucho wkładamy coś bardzo małego co niknie w uchu. Na szyję zakładamy pętlę indukcyjną, która jest połączona z nadajnikiem Bluetooth, a on połączony jest z naszym telefonem komórkowym – dodaje Czesław Wiencis.

Zestawu jak i innych przedmiotów powinno się używać jako ciekawych gadżetów. Nie powinno się ich używać w czasie egzaminów. Natomiast nagrywanie innych bez ich wiedzy może skończyć się nie najlepiej dla samego nagrywającego.