Loading the player ...

Wypowiedź: Małgorzata Chapman, Senior Director – Creative, Production, PR & Marketing Germany, Austria, Switzerland, Benelux, CEE & Russia, Turner Broadcasting System.

TNT – flagowa marka filmowa Turner Broadcasting System, w efekcie rebrandingu stacji TCM, będzie dostępna w Polsce już od 6 października br. Na antenie kanału, nadawanego w jakości HD, polscy widzowie będą mogli oglądać największe hity filmowe oraz premiery rynkowe produkcji TNT. W październikowej ramówce stacja zaproponuje m.in. dwa seriale: Ostatni Okręt (The Last Ship) oraz Z premedytacją (Murder in the First).

– TCM znany był do tej pory jako kanał filmowy, natomiast TNT jest ewolucją tego kanału. Zachowuje to co najlepsze w TCM i dodaje nowości rynkowe, które są naszymi oryginalnymi produkcjami. To są seriale, w które inwestujemy globalnie i które są obecne na antenie wszystkich kanałów TNT w różnych krajach – mówi newsrm.tv Małgorzata Chapman,  Senior Director – Creative, Production, PR & Marketing, Turner Broadcasting System.

W dniu startu, 6 października, kanału o godz. 14.00  widzowie będą mogli obejrzeć premierowe odcinki serialu Z premedytacją (Murder in the First), dramatu współtworzonego przez zdobywcę dziesięciu nagród Emmy – Stevena Bochco oraz debiutującego w roli producenta  Erica Lodala. Fabuła tego 10-odcinkowego serialu opiera się na skomplikowanym śledztwie w sprawie szeregu morderstw prowadzonym przez detektywów wydziału zabójstw policji San Francisco. Doskonały scenariusz oraz znane i popularne gwiazdy amerykańskiego kina zapewniły mu rzeszę fanów wśród publiczności za oceanem. W rolach głównych obsadzono takie gwiazdy jak Taye Diggs czy Kathleen Robertson.

W każdą niedzielę o godz. 21.00 na widzów czeka podwójna dawka serialowych emocji, których dostarczą premierowe odcinki oryginalnych produkcji TNT. Najnowszą propozycją jest  serialowy hit numer 1. w amerykańskich kablówkach – Ostatni Okręt (The Last Ship).  Pierwsze dwa odcinki tej produkcji będzie można obejrzeć na kanale TNT już 11 października. Serial wyprodukowany przez jednego z najbardziej cenionych hollywoodzkich reżyserów filmowych, Michaela Baya (twórcę takich kinowych hitów jak Armagedon, Pearl Harbor, Bad Boys czy Wyspa), zdobył serca anglojęzycznej publiczności. Scenariusz serii opiera się na nierównej walce z czasem, którą musi stoczyć załoga niszczyciela marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych. Bohaterowie starają się przeciwstawić śmiercionośnemu wirusowi, który zagraża ziemskiej populacji. Tę trzymającą w napięciu fabułę będzie można śledzić w każdą niedzielę o godz. 21.00 i 21.55.

Oprócz serialowych premier w październikowej ramówce stacja przygotowała także szereg propozycji filmowych, zaliczających się już do klasyki współczesnego kina: Batman, Batman Forever, Trylogia: Powrót do Przyszłości; Człowiek z Blizną, Urodzony 4. lipca, Absolwent, 8. Mila, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona czy Skazani na Shawshank.