Loading the player ...

Wypowiedź: Aleksandra Szwed, aktorka.

Chociaż nie wyglądają już dobrze i są poza trendem to nadal zostają w szafie. Wielu osobą ciężko jest się rozstać z niektórymi ubraniami. Taki dylemat mają też gwiazdy. Jak to wygląda w przypadku Aleksandry Szwed i jaki jest jej sposób na modę.

– Myślę, że w modzie najfajniejsze jest to, że w ten sposób możemy sygnalizować światu jaki mamy nastrój i co jest w danym momencie dla nas ważne. To jest tak naprawdę kolejny sposób komunikacji ale też kreowania siebie samego. Ja wybieram rzeczy, w których czuje się dobrze. Jeżeli w czymś nie czuje się dobrze to natychmiast „wyjeżdża” z mojej szafy – mówi newsrm.tv Aleksandra Szwed, aktorka.

Na co Aleksandra Szwed w swoich stylizacjach stawia teraz? Wybiera ciepło i wygodę. – Zaczął się sezon jesienny w związku z tym ja jestem człowiek sweter. Jak mogę to do wszystkiego zakładam sweter ku przerażeniu mojej menadżerki – opowiada aktorka i dodaje, że w jej szafie jest kilka ubrań, z którymi ciężko jest jej się rozstać – Mam swoje spodnie ulubione, które powinny być wywalone z pięć lat temu, bo już ponad dekadę są w mojej szafie. Myślę, że każda z nas ma taką kurtkę, którą uwielbiamy, swoją ulubioną parę jeansów. W brew pozorom u mnie są to takie bardzo proste i basicowe rzeczy – mówi Aleksandra Szwed.