SZKOLENIA

Newroommedia Sp z o.o. która jest właścicielem portalu www.newsrm.tv świadczy również usługi szkoleń w ramach których najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem, znani między innymi z ekranów telewizji oraz gazet dzielą się swoją wiedzą na temat pracy z mediami i w mediach.

 

Prowadzone przez nas szkolenia to połączenie wykładów oraz warsztatów. Podczas części teoretycznej omawiane są takie tematy jak specyfika pracy z poszczególnymi mediami, budowanie relacji z dziennikarzami, czy zasady konstruowania przekazu w formie video lub prasowej. Kursanci dowiadują się jak wygląda dzień w redakcji telewizyjnej, radiowej oraz prasowej, jak powstaje materiał dziennikarski i co dokładnie dzieje się z nim od momentu pomysłu do czasu emisji w tv lub wydruku w gazecie. Ćwiczenia zaś obejmują wystąpienia przed kamerą (wywiady, setki, rozmowy z dziennikarzem w studiu) i wystąpień publicznych (przemówień podczas gali, konferencji prasowych etc.). Uczymy jak należy się zachować i co zrobić by to co mówimy było wiarygodnie odebrane.

 

Przykładowy zakres tematyczny szkoleń:

  • Przygotowanie do wystąpień publicznych – mowa ciała i autoprezentacja
  • Wystąpienia, prezentacje i prelekcje
  • Praca z mediami i budowanie relacji
  • Retoryka i erystyka
  • Praca z kamerą
  • Sztuka skutecznego pisania

 

Do tej pory mieliśmy przyjemność szkolić osoby znane z telewizji i okładek prasowych. Z naszych usług chętnie korzystają prezesi firm jak również całe zespoły pracowników. Szkolenie z newsrm.tv to nie tylko zabawa z kamerą ale również profesjonalne porady jak być ciekawym rozmówcą i prelegentem dla audytorium – zdobyć zainteresowanie, utrzymać je i zostać zapamiętanym.Tłumaczymy zwyczaje i standardy przyjęte na polskim rynku.Uczymy postawy, mimiki, gestykulacji i tego jak zaabsorbować sobą otoczenie i jak wykorzystać siebie jako element przekazu.

 

Business training