Loading the player ...

Wypowiedź: Rafał Masny, grupa ABSTRA

Rafał Masny zdradził swoje plany związane z Grupą ABSTRA na 2019 r. Stawiają na dobre nowe komercyjne kanały i rozwój obecnych. Grupa ABSTRA to największy niezależny producent treści wideo na polskim YouTube, którego materiały dla 14 kanałów osiągnęły niemal poziom dwóch miliardów wyświetleń. 

– Plany na ten rok są następujące: chcielibyśmy udowodnić, że potrafimy tworzyć nie tylko pojedyncze produkcje, ale również dobre komercyjne kanały. Wiem, że z perspektywy widza to musi być kolejny dobry program. Mamy już ok. 14 kanałów, co znaczy, że posiadamy te kompetencje. Jestem pewien, że jesteśmy najlepsi – idą za tym nasze wyniki – mówi dla Newsrmtv Rafał Masny, grupa ABSTRA.

Grupa ABSTRA to największy niezależny producent treści wideo na polskim YouTube. Firma tworzy materiały wideo dla 14 kanałów tematycznych. Łącznie wszystkie kanały należące do portfolio ABSTRA osiągnęły ok. dwóch miliardów wyświetleń oraz są subskrybowane przez miliony osób. Została założona w 2016 roku przez Cezarego Jóźwika, Rafała Masnego i Roberta Pasuta – twórców Abstrachuje.tv, najpopularniejszego fabularnego kanału rozrywkowego na YouTube w Polsce.

– W tym roku odpalimy co najmniej dwa kanały dla klientów. Nie mogę się już tego doczekać. Sprawdzamy się także w produkcjach zewnętrznych. Planujemy otworzyć parę własnych kanałów, aby poszerzyć i urozmaicić naszą grupę. Będziemy również dbali o rozwój dotychczasowych kanałów. Może zaprosimy do współpracy partnerskiej istniejące już profile, spoza naszej grupy, ale to są plany na drugi kwartał 2019 r. – dodaje Masny.