Loading the player ...

Wypowiedź: Paulla, piosenkarka.

Paulla chce być na Eurowizji. Artystka zgłosiła się do konkursu i znalazła się w pierwszej dziesiątce. W polskich preselekcjach zaśpiewa utwór „Chcę tam z tobą być”. Co szykuje? Opowiada Paulla.

– Piosenka jest o miłości, nosi tytuł „Chcę tam z tobą być”, jest trzecim singlem z płyty, którą nagrywam, płyta ukaże się jeszcze w tym roku i tą piosenkę właśnie zaśpiewam na preselekcjach Eurowizji. Nie ukrywam, że nie jestem fanką konkursów, jakoś nigdy nie miałam szczęścia – mówi newsrm.tv Paulla.

Jak mówi do udziału w konkursie artystkę namówili jej fani. W tym roku taka propozycja padła, też ze strony wytwórni płytowej i managementu – I tak jakoś przystałam na to. Powiem szczerze, że w ogóle nie liczyłam, że się w tej dziesiątce znajdę. Rzeczą, na której chciałabym się skupić, to żeby najlepiej zaśpiewać, żeby jak najlepiej wystąpić. Tylko to jest zależne ode mnie. Jeżeli chodzi o resztę to jestem zdana na fanów i na publiczność – przyznaje piosenkarka.

Teledysk do piosenki  „Chcę tam z tobą być” powstał w sierpniu ale dopiero teraz fani mogli go zobaczyć. – Udało nam się zrobić w bardzo krótkim czasie ponad milion wyświetleń na YouTube, bez wsparcia nikogo poza fanami i poza publicznością. Jestem bardzo wdzięczna. Zobaczymy jak będzie, nie wiem, nie chcę gdybać, nie chce zakładać co będzie, jak będzie. Ja chcę się skupić na tym, żeby jak najlepiej wystąpić, jak najlepiej zaśpiewać, a potem zobaczymy. Życzcie mi wszystkiego dobrego i powodzenia – mówi Paulla.