O nas

Informacje to wszystko to, co można zobaczyć, usłyszeć lub przeczytać. Dlatego każdy z naszych kilkudziesięciu codziennych materiałów to tekst, wideo oraz dźwięk.

Jesteśmy kompleksową, multimedialną agencją informacyjną, która współpracuje i dostarcza rzetelne
i aktualne informacje największym stacjom telewizyjnym, radiowym, prasowym oraz portalom internetowym w Polsce i za granicą. Naszymi rozmówcami są najważniejsze osoby w państwie, w tym politycy, prezesi instytucji państwowych i firm oraz analitycy, eksperci rynku jak również przedstawiciele świata kultury. Nie pomijamy również tematów, które interesują, ciekawią, a często bulwersują opinię publiczną. Nasze liczne ekipy reporterskie starają się być zawsze tam gdzie tworzy się informacja. Nasze materiały, zarówno te video, audio jak i prasowe, są codziennie publikowane i cytowane przez ogólnopolskie media.

Nasz zespół to wydawcy, reporterzy i dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem w wiodących polskich mediach, takich jak Telewizja Polsat, TVN, TVP, ogólnopolskie gazety i radia,  którzy pracują w siedzibie redakcji oraz w profesjonalnie wyposażonym studiu wykorzystywanym w celu nagrań programów, ekspertów oraz prowadzenia szkoleń.

Wszystkie materiały publikowane w naszym portalu udostępniane są mediom bezpłatnie po zarejestrowaniu się. Materiały umieszczane na stronie www.newsrm.tv dostępne są w najwyższej rozdzielczości i jakości obrazu
i dźwięku.

Pozytywne opinie naszych partnerów oraz mediów wykorzystujących tworzone przez nas materiały sprawiają, że staramy się jeszcze bardziej dlatego nasz portal jest ciągle rozbudowywany i powiększany.