Loading the player ...

Wypowiedź: Irmina Kubiak, CEO FashionPhilosophy Fashion Week Poland

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to impreza, która co roku gromadzi w Łodzi miłośników i pasjonatów mody. Dwunasta edycja Fashion Week Poland, odbędzie się w dniach od 16 do 19 kwietnia. Nowością tegorocznej imprezy będzie większa ilość pokazów OFF i Studio, które tym razem będą odbywać się w bliskim sąsiedztwie głównych wydarzeń, w hali filmowej OPUS FILM.

Co czeka uczestników na FashionPhilosophy Fashion Week Poland? “Przy dwunastej edycji Fashion Week’u będziemy mieli możliwość obejrzeć 18 kolekcji Designer Avenue, pięć kolekcji offowych i dziesięć kolekcji w części studyjnej. W sumie będziemy mogli obejrzeć kolekcje ok. 40 projektantów, ponieważ niektóre kolekcje są zaprojektowane przez dwa nazwiska”. – mówi Irmina Kubiak, CEO FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

W harmonogramie nie zabraknie znanych nazwisk projektantów z Polski, uczestnicy będą mogli zobaczyć pokaz Łukasza Jemioła czy Evy Minge. Dodatkowo na imprezie pojawią się reprezentanci europejskich tygodni mody, w tym ModaLisboa, Lviv Fashion Week oraz Berlin FashionWeek.