Loading the player ...

Wypowiedź: Marek Krygier, firma Becker

Nawigacje od kilku lat ułatwiają życie kierowcom i pomagają szybko dotrzeć do celu. Każdego dnia z nawigacji samochodowych korzystają miliony kierowców na całym świecie. Zarówno zawodowcy, jak i amatorzy cenią sobie możliwość wygodnej jazdy autem bez konieczności spoglądania na tradycyjne mapy. W samochodach wielu kierowców zwłaszcza tych którzy lubią zwiedzać znajdują się jeszcze przewodniki. Często są one grube, a znalezienie wybranego miejsca zajmuje trochę czasu. Jest na to jednak sposób – nawigacje z przewodnikiem.

Popularność nawigacji z przewodnikiem rośnie, od kilku miesięcy przewodniki znajdują się w naszych nawigacjach i coraz większe widzimy zainteresowanie. Zainteresowanie jest szczególnie widoczne teraz podczas wakacji. Wyjeżdzając do danego miasta możemy wyposażyć się w dokładny przewodnik i otrzymujemy pełen pakiet informacji o danym mieście – powiedział newsrm.tv Marek Krygier z firmy Becker.

Korzystając z przewodnika w nawigacji jadąc do danego miasta możemy dokładnie dowiedzieć się np. w jakiej restauracji zjemy dobry posiłek, poznać jego ceny i zobaczyć zdjęcia lokalu. Oprócz kuchni danego regionu dzięki przewodnikowi zawartemu w nawigacji możemy łatwo i szybko wyszukać i zobaczyć ciekawe miejsca w danym miejscu np. parki botaniczne, muzea.