Loading the player ...

Wypowiedź: Patryk Mikiciuk, dziennikarz i pasjonat motoryzacji, Team TOTAL.

Motoryzacja to najpiękniejsza dziedzina na świecie, w której każdy znajdzie coś dla siebie – oto motto przewodnie najnowszej serii „Legend PRL”. W tym sezonie gospodarz programu, Patryk Mikiciuk będzie starał się udowodnić, że zadowalające auto można kupić zawsze, niezależnie od zawartości portfela.

– „Legendy” od tego roku troszeczkę się zmieniły. Już nie pokazuję samochodów PRL-owskich, tylko pokazuję samochody z bardzo różnych krajów, praktycznie z całego świata. Natomiast jest taka zupełnie nowa myśl przewodnia w „Legendach PRL”. Chcę pokazać, że motoryzacja to jest najpiękniejsza dziedzina, jaka istnieje na świecie, bo jest dla każdego i nie ważny jest Twój status finansowy, nie ważne jest kim jesteś, czym się zajmujesz, czy masz 60 lat czy lat 12. Każdy w motoryzacji znajdzie coś dla siebie – mówi newsrm.tv Patryk Mikiciuk, dziennikarz i pasjonat motoryzacji, Team TOTAL.

Mikiciuk podkreśla, że świetne samochody nie muszą być bardzo drogie i zaznacza, że w każdym odcinku będzie prezentował samochody z co najmniej trzech różnych przedziałów finansowych.

– Nagle okazuje się, że na przykład samochód, o którym połowa osób marzyła będąc dzieckiem, Porsche 944, które jest genialne, dziś możesz w cudownym stanie kupić za 15 tys. zł – dodaje Patryk Mikiciuk. – Z drugiej strony pokazuję genialne na przykład Daihatsu Charade Turbo, które wygląda świetnie, jest totalnie oryginalne, daje mnóstwo frajdy, a właściciel tego samochodu kupił to auto za 350 zł i wrócił nim na kołach do Warszawy. Więc to właśnie chcę udowodnić, że do motoryzacji trzeba mieć serce, a możliwości zawsze się znajdą.