Loading the player ...

Wypowiedź: Olga Kisiel-Konopka, przedstawiciel marki Ditta Zimmermann, założycielka agencji OKK!

Jednym z najmodniejszych kolorów roku 2016 jest kwarc różowy. To nie tylko kolor, to również kamień półszlachetny, który posiada niezwykłe właściwości. Jest nazywany „kamieniem miłości” ze względu na przekonanie, iż noszącą go osobę pozytywnie nastawia do innych ludzi i otaczającego świata.

Jak mówi newsrm.tv Olga Kisiel-Konopka, przedstawiciel marki Ditta Zimmermann, według znawców medycyny niekonwencjonalnej kwarc różowy łagodzi problemy z sercem i krążeniem, podnosi odporność i likwiduje stres. Powinny go także nosić panie, które chcą zostać w najbliższej przyszłości mamami.

Kwarc różowy pomaga budować dobre relacji między zakochanymi, przyjaciółmi, członkami rodziny. Jego energia pomaga nam odczuwać pozytywne intencje innych, odczuwać współczucie, doceniać piękno i podejmować właściwe decyzje. Z różowym kwarcem łatwiej będzie zapomnieć o negatywnych doświadczeniach, zaufać, pokonać dawne urazy.

Jako kamień, ale także jako dyskretny i uwodzicielski kolor cudownie komponuje się z innymi barwami – szarości, błękity, delikatne zielenie, a także granaty. Idealnie komponują się z tym kamieniem i kolorem – mówi newsrm.tv Olga Kisiel-Konopka.

Kwarcowa biżuteria to zdecydowanie propozycja dla pań o subtelnej urodzie: blondynek i szatynek. Jak dodaje ekspertka, komponuje się z kreacjami na każdą okazję. Będzie znakomicie podkreślał swoją subtelnością i delikatnością strój codzienny, jak i stylizacje, które zakładamy do pracy, a także na wielkie wyjście.