Loading the player ...
Wypowiedź: Adam Klimek, najpopularniejszy mechanik samochodowy w Polsce, prowadzący program “Samochód marzeń – kup i zrób”.

W nowej serii jest sporo ciekawych samochodów. Niemniej jednak nie jesteśmy w stanie zrobić wszystkich. Do każdej nowej serii mamy ok. 10 – 12 tysięcy zgłoszeń. Staramy się balansować pomiędzy samochodami, które faktycznie są topem i są marzeniami tysięcy ludzi na całym świecie, a takimi na jakie może sobie pozwolić wiele osób – mówi newsrm.tv Adam Klimek, mechanik samochodowy programu “Samochód marzeń – kup i zrób”.

Z ciekawych samochodów w najnowszej serii programu “Samochód marzeń – kup i zrób” zobaczymy np. syrenkę. Auto, które z Anglii kupił Polak. Auto przeszło już odbudowę w jednym z brytyjskich programów. Właściciel natomiast nie do końca był zadowolony z efektu.

– Z wieloma właścicielami mamy stały kontakt. Wiele osób dopytuje, co teraz zrobić. Często udzielamy pomocy, bo jesteśmy z tymi osobami związani – dodaje Adam Klimek – Ja czuje potworne obciążenie psychiczne biorąc każdy z tych samochodów, muszę go chronić lepiej niż swój. Nie mógł bym sobie wybaczyć gdybym uszkodził samochód jednego z naszych bohaterów i naszych widzów.