Loading the player ...

Wypowiedź: Magdalena Marczyńska, szkoleniowiec St. Moriz

Wyobraź sobie, że na wakacje możesz zabrać tylko jeden kosmetyk do makijażu. Co to będzie? Najlepiej produkt, który możemy wykorzystać na wiele sposobów. Takim kosmetykiem jest puder brązujący.

Dlaczego lubimy pudry brązujące? Bo ekspresowo nadają naszej skórze piękny kolor bez ryzyka smug i plam. Co więcej, pozwalają nam stopniować opaleniznę, dając przy tym niezwykle naturalny efekt.

Wbrew pozorom, bronzer nie służy tylko do podkreślania naszych kości policzkowych. Bronzer możemy aplikować na całą twarz, ale najlepszy efekt uzyskamy, gdy podkreślimy jej wystające części – skronie, czubek nosa i brodę. Odrobinę kosmetyku warto nałożyć na dekolt. Bronzerem możemy zastąpić puder, cień do powiek, róż, a nawet cienie do brwi – wielofunkcyjność tego produktu z pewnością sprawi, że w naszym wakacyjnym bagażu będziemy miały więcej miejsca na inne bibeloty.

Pudrem bronzującym można podkreślić wszystkie atuty. Nałożony między piersiami optycznie powiększy biust. Pociągnięcie pędzla wzdłuż kości piszczelowej ładnie wymodeluje łydki, optycznie je wyszczupli i… wydłuży. Roztarty na wewnętrznej części uda – od linii bikini ku wewnętrznej części kolana odejmie udom centymetrów.