Zrób sobie manicure jak  Littlemooonster96!

Angelika Mucha ambasadorką lakierów hybrydowych hi hybrid!

Youtuberka i blogerka, która przebojem zawojowała polski Internet. 1,2 miliona fanów codziennie obserwuje ją na Instagramie. Coraz częściej możemy ją zobaczyć na okładkach znanych magazynów, a od niedawna też w telewizyjnym programie Taniec z Gwiazdami, gdzie jest partnerką Rafała Maseraka. Idolka pokolenia millenialsów została teraz ambasadorką lakierów hybrydowych hi hybrid!

hi hybrid to marka lakierów hybrydowych skierowana przede wszystkim do młodych dziewczyn, które wiedzą co jest na topie i lubią eksperymentować z najnowszymi trendami, także tymi kosmetycznymi. Jak głosi hasło marki: easy like a selfie!, domowy manicure hybrydowy dzięki hi hybrid staje się prosty właśnie jak zrobienie selfie! Metoda malowania paznokci początkowo zarezerwowana tylko dla salonów kosmetycznych,  dzięki hi hybrid jest dostępna dla każdej dziewczyny.

Marka hi hybrid zaprosiła do współpracy LittleMoonster96, która jest głosem swojego pokolenia i doskonale wpisuje się w koncept marki, która jest dostępna, nowoczesna i rozrywkowa. Angelika jakiś czas temu relacjonowała na swoim kanale You Tube otwarcie showroom hi hybrid w Warszawie. Do końca roku w ramach tej kooperacji planowany jest szereg aktywności w social mediach z jej udziałem – zarówno na kanałach influencerki, jak i kanałach własnych marki.

hi hybrid, To marka tworzona z myślą o młodych kobietach, które rozpoczynają swoją przygodę z lakierami hybrydowymi, ale również dla tych które chciałyby własnoręcznie wykonywać stylizacje paznokci w domowym zaciszu. Angelika jest wiarygodną reprezentantką tej grupy.  W ramach naszej współpracy będzie ona nie tylko prezentować swoje stylizacje manicure w social mediach, ale i regularnie będzie uczestniczyć w wydarzeniach dla marki istotnych. Wspólnie z LittleMooonster96 przygotowujemy dla fanów jej i naszej marki kilka naprawdę ciekawych aktywacji i konkursów – mówi Paulina Piątek PR Manager.