Zostań bohaterem galaktyki

Przeżyj galaktyczną przygodę z bohaterami kultowej sagi „Gwiezdnych Wojen”! Od 27 marca w Atrium Reduta można zobaczyć makiety kosmicznych maszyn i repliki robotów filmowych. W weekend 1-2 kwietnia będzie można nauczyć się władania świetlnym mieczem i stanąć do walki z Imperium. Nieziemskie przeżycia gwarantują m.in. multimedialne pokazy sceniczne, wirtualna rzeczywistość oraz konkursy i atrakcje dla dzieci.

Świat odległej galaktyki jest obecny w Atrium Reduta przez cały tydzień. 27 marca w centrum pojawiły się galaktyczne sprzęty, m.in. makieta maszyny kroczącej i ścigacza śnieżnego. Odwiedzający mogą również podziwiać wystawę wiernych replik robotów filmowych, czyli słynny duet – złoty 3PO i astromechaniczny R2.

Od piątku 31 marca do niedzieli 2 kwietnia strefa Star Adventure w Atrium Reduta wypełni się atrakcjami technologicznymi i zabawami nawiązującymi do legendarnego filmu. Chętni mogą również uczestniczyć w Treningu Rebeliantów lub znaleźć się w Symulatorze Statku Kosmicznego i zasiąść za sterami kultowego myśliwca, bywziąć udział w filmowej bitwie kosmicznej. Z kolei w Strefie Technologii, uczestnicy zabawy będą poruszać przedmiotami jedynie za pomocą umysłu oraz znajdąsię w świecie wirtualnej rzeczywistości. Ponadto
w weekend 1-2 kwietnia dzieci wyposażone w miecze i płaszcze nauczą się władania świetlnym mieczem, by na końcu wziąć udział w spektakularnej konfrontacji z ciemną stroną mocy. Podczas wydarzenia nie zabraknie także konkursów wiedzy i sesji zdjęciowych z rekwizytami
z gwiezdnej sagi.

– Gwiezdne Wojny to historia o walce dobra ze złem łącząca kilka pokoleń. Do ogromnej grupy wiernych fanów sagi należą zarówno dzieci, jak i dorośli. Dzięki naszemu wydarzeniu uczestnicy doświadczą niesamowitych wrażeń i kosmicznych przeżyć. Oprócz wystawy zadbaliśmy o zabawy dla młodszych uczestników, ale też gry i nowinki technologiczne, które zainteresują nieco starszych. Udział w galaktycznej zabawie może wziąć cała rodzina – mówi Ewa Hiller, dyrektor Centrum Handlowego Atrium Reduta.

Strefa Star Adventure jest zlokalizowana na 1 piętrze obok kawiarni Starbucks. Galaktyczna wystawa zakończy się kosmicznym eventem w dniach 31 marca – 2 kwietnia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.atrium-reduta.pl.