Zimowe inspiracje – MARELLA oraz Piazza Di Moda

Ekspansja modowych marek w Klifie trwa! Niepowtarzalne stylizacje z odrobiną szaleństwa proponuje nowy salon MARELLA,  a do poszukiwań własnego stylu zachęca Piazza Di Moda, oferująca ponad 60 włoskich marek. Zapraszamy!

 

Szaleństwo zimowych stylizacji 

Grudzień to miesiąc intensywnych poszukiwań – nie tylko upominków i prezentów dla najbliższych, ale także wigilijnych i sylwestrowych kreacji. Centrum Handlowe Klif zachęca do wizyty w nowo otwartym salonie MARELLA. Nienarzucająca się estetyka marki sprawia, że z roku na rok zdobywa ona coraz większe rzesze lojalnych Klientek, odnosząc spektakularny sukces. Wyjątkowa oferta szczególnie przypadnie do gustu kobietom ceniącym elegancję i niezwykle wrażliwym na modę. Prosty i wyrafinowany styl marki potrafi jednak zaskoczyć – wszystko za sprawą oryginalnych detali i akcesoriów, dzięki którym możliwe staje się stworzenie stylizacji „z pazurem”. Na zimę MARELLA proponuje przede wszystkim szyk w najczystszym wydaniu, który odnajdziemy w pierwszej linii – MARELLA. Paniom nade wszystko ceniącym wygodę i komfort, salon proponuje kolekcję MARELLA Sport, która wbrew pozorom – choć bardziej casualowa – nie traci swojej wyrazistości i szlachetnej formy. Z kolei MARELLA Tricot to dopełnienie głównej linii produktów. W jej skład wchodzą wysokiej jakości dzianiny stworzone m.in. ze 100% kaszmiru czy wełny dziewiczej. Doskonałym uzupełnieniem szerokiego asortymentu marki jest MARELLA Accessori – dodatki, które nadadzą charakteru każdej stylizacji.

 

Światowe trendy w zasięgu ręki

Fanów słonecznej Italii, Klif zaprasza do salonu Piazza Di Moda – największego w Polsce, nowoczesnego centrum mody włoskiej. Klienci znajdą tu oryginalne i różnorodne kolekcje ponad 60 wyjątkowych marek, oferujących tysiące produktów zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wśród nich nie brakuje znanych na całym świecie i cenionych brandów, takich jak m.in.: Tombolini, Pal Zileri, Seventy, Lubiam, Santoni, Elena Miro czy Loriblu. Duża powierzchnia butiku sprzyja zakupowemu szaleństwu, w którym można się zatracić wybierając spośród kolekcji oferujących odzież, obuwie oraz szeroką gamę akcesoriów i dodatków. Ale to nie wszystko! Z miłości do mody Piazza Di Moda proponuje swoim Klientom bezpłatne porady stylistów, którzy fachowo wesprą
w poszukiwaniach własnego stylu. Bądź trendy na zimę!