Za co gwiazdy kochają Foreo?

FOREO to marka znana już na całym świecie. Każdy chce mieć szczoteczki ze względu na ich design, ale przede wszystkim na potwierdzone działanie. W bieżącym roku podczas największej premiery LUNA 3 padł rekord w pre-order, czyli przed oficjalną odsłoną nowego modelu.

W niespełna 48 godzin, zarejestrowało się aż 75 000 użytkowników! Odpowiedź fanów, przerosła najśmielsze oczekiwania marki, która nie spodziewała się takiej reakcji na zapowiedź tegorocznej premiery. Markę i jej skuteczne szczoteczki pokochali wszyscy. Jest znana i lubiana także wśród gwiazd i celebrytów. Za co ją kochają?

 

Wenus Wiliams nie wyobraża sobie swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej bez FOREO. Bardzo ważne jest dla niej oczyszczanie i złuszczanie, które według Wiliams dają skórze nowe życie. W szczególności w jej zawodzie dbanie o cerę jest bardzo ważne. W trakcie wysiłku fizycznego naturalne jest pocenie się, które powoduje rozszerzanie porów. Jeśli dodatkowo podczas treningu mamy nałożony makijaż, pory zatykają się i znacznie szybciej prowadzi to do powstawania niedoskonałości.

 

Najważniejsze jest dokładne oczyszczanie i regularne złuszczanie martwego naskórka. Foreo Luna 3 to najnowszy i najwyższy poziom oczyszczania skóry. Szczoteczka – działając poprzez aplikację zmienia intensywność pulsacji. Dzięki temu możemy dostosować pielęgnację w zależności od potrzeb naszej skóry i zmieniających się pór roku. Jej 8000 sonicznych pulsacji na minutę gwarantuje 99,5% skuteczności oczyszczania, dając tym samym podstawę do jeszcze lepszej pielęgnacji nawilżającej, która jest kolejnym krokiem dbania
o skórę w trakcie lata.

 FOREO LUNA 3 – 849 zł; Dostępność: foreo.com, w Perfumeriach Douglas, na douglas.pl, sephora.pl i mintishop.pl

 

Paris Hilton codziennie rano i wieczorem przed snem wykonuje drenaż limfatyczny za pomocą FOREO IRIS. Paris wykonuje masaż okolic oczu,a następnie przenosi go w dół twarzy i szyi.

Sięgając po tradycyjne metody jak tapping – masaż inspirowany japońską techniką polegającą na delikatnym uciskaniu skóry opuszkami palców, możemy polepszyć kondycję skóry, a nawet pobudzić przepływ limfy. FOREO IRIS naśladuje ruchy stosowane przy punktowym stymulowaniu skóry twarzy. Dzięki temu, domowy i regularny zabieg z jego użyciem może stanowić alternatywę dla zabiegów gabinetowych. Masażer IRIS™ w połączeniu z odpowiednio dobraną pielęgnacją, nie tylko wpływa na wygląd, ale również rozluźnia mięśnie twarzy, relaksuje oraz polepsza przepływ limfy.

FOREO IRIS – 599 zł; Dostępność: foreo,com; Douglas.pl, Sephora.pl