Z Wrocławia do Warszawy – Modlin za 39 zł

Oferta dnia Ryanaira: 39 zł, zawiera opłaty i podatki, zatem pasażerowie, którzy podróżują tylko z bagażem podręcznym i nie korzystają z opcji wyboru miejsc lub pierwszeństwa wejścia na pokład, mogą zarezerwować bilet za cenę podaną w naszej ofercie.

 

Tanie loty musza zostać zarezerwowane na stronie www.ryanair.com do niedzieli, (10 sierpnia), przed północą (24.00).

 

Klaudia Kałążna z linii lotniczej Ryanair powiedziała:

 

Nasi pasażerowie już dokonali wyboru: latają z nami ze względu na najniższe ceny i największy wybór połączeń, największą punktualność oraz coraz lepszą obsługę klienta. Obecnie mogą rezerwować bilety na naszej nowej stronie internetowej i korzystać z naszej nowej aplikacji mobilnej. Biorąc pod uwagę inne dotychczasowe zmiany, takie jak możliwość wniesienia na pokład drugiej, mniejszej torby podręcznej, numerowane miejsca oraz pakiet usług dla rodzin Family Extra, nie dziwi, że Ryanair stał się idealną opcją dla grup przyjaciół, czy rodzin wybierających się w podróż. Wkrótce ogłosimy wprowadzenie pakietu usług dla pasażerów latających z nami w celach biznesowych. Oznacza to, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.

 

Nasi pasażerowie mogą teraz polecieć z Wrocławia do Warszawy – Modlin za zaledwie 39 zł (podróż we wrześniu, październiku i listopadzie 2014r.), jeżeli skorzystają z naszej oferty dnia. Bilety będą w sprzedaży do północy (24.00) w niedzielę (10 sierpnia). Zachęcamy do jak najszybszego dokonywania rezerwacji na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ z całą pewnością tak tanie bilety zostaną bardzo szybko wyprzedane.