Wieczory Andrzejkowych atrakcji w biurach sprzedaży ROBYG!

Lanie wosku, wróżenie z fusów czy andrzejkowe serce – to nie jedyne atrakcje tegorocznej końcówki listopada. W dniach 26 – 28 listopada w biurach sprzedaży ROBYG na terenie Warszawy zapanuje niepowtarzalna Andrzejkowa atmosfera. Podczas wieczoru wróżb odwiedzający będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą mieszkaniową oraz skorzystać ze specjalnie przygotowanych promocji. Biura sprzedaży na Bemowie, Żoliborzu oraz w Wilanowie będą do Twojej dyspozycji aż do godziny 22:00. Przyjdź i wywróż mieszkanie swoich marzeń w promocyjnej cenie!

Wszyscy odwiedzający biura sprzedaży dewelopera będą mogli przekonać się jak działa usługa Smart House. Umożliwia ona sterowanie sprzętem elektrycznym i elektronicznym za pomocą smartphona czy zdalne regulowanie oświetlenia, ogrzewania lub systemu ochrony. Pracownicy ROBYG odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące bieżącej oferty i podpowiedzą, jak uzyskać korzystny kredyt lub dofinansowanie w ramach rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Ponadto – z okazji nadchodzących nocy wróżb – ROBYG przygotował dla wszystkich gości wyjątkowe upominki.

„Nadchodzące Andrzejki to nie tylko okazja do miłego spędzenia czasu – są one również szansą do skorzystania z atrakcyjnych ofert ROBYG. Wszystkie nasze osiedla tworzone są z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy oczekują doskonałej lokalizacji i wielkomiejskiego sąsiedztwa. Mieszkańcy naszych osiedli – w ramach usługi Smart House – mogą cieszyć się niezwykle pomocnymi w codziennym życiu nowinkami technologicznymi, ułatwiającymi zarządzanie mediami oraz systemem ochrony w mieszkaniu. Nowoczesne rozwiązania to także oszczędność dla domowego budżetu – dzięki zwiększeniu wydajności energetycznej można obniżyć rachunki nawet o 30%! Serdecznie zapraszamy na wieczory andrzejkowe do warszawskich biur sprzedaży, podczas których zapoznają się Państwo z naszą atrakcyjną ofertą” – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

SMART HOUSE, czyli inteligentny dom, to innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które zagwarantuje Tobie oraz Twoim bliskim bezpieczeństwo i najwyższy komfort mieszkania. Zaawansowane systemy obejmujące czujniki, wskaźniki, a także inne urządzenia sterujące pozwolą Ci w łatwy sposób zdalnie zaprogramować i kontrolować sprzęty elektryczne i elektroniczne znajdujące się w Twoim mieszkaniu. Dzięki indywidualnie zaprogramowanym sterownikom ogrzewania i oświetlenia zyskasz gwarancję wysokiej wydajności energetycznej, a także zminimalizujesz bieżące koszty użytkowania nawet o 30%. Prawdziwą wygodę zagwarantuje również możliwość sterowania bramą garażową z pozycji mieszkania.