Weekendowe kupony w NoVa Park

W dniach 22-23 listopada gorzowski NoVa Park zaprasza na kuponowe szaleństwo wraz z serwisem Qpony.pl. Tylko w najbliższy weekend blisko 60 najemców NoVa Park przygotowało wyjątkowe zniżki, które dostępne będą w specjalnej aplikacji mobilnej Qpony.pl. To doskonała okazja, aby już teraz zakupić prezenty świąteczne dla najbliższych i przyjaciół w atrakcyjnych cenach.

Specjalne oferty rabatowe na weekend 22-23 listopada przygotowały salony modowe (m.in. C&A, Carry, Cubus, Diverse, KappAhl, Monnari, Medicine, Tatuum), sklepy obuwnicze (m.in. Centro, Deichmann, Ecco/Clarks, Wojas) oraz perfumerie i drogerie (Douglas, Organique, Superpharm). Upominki świąteczne będzie można także znaleźć w atrakcyjnych cenach w księgarni Matras oraz salonie Empik, a także sklepach oferujących biżuterię i akcesoria (SWISS, W.KRUK). Kupony zniżkowe oferować będą także punkty gastronomiczne (Biesiadowo, KFC, Berlin Doner Kebap) i usługowe (Pralnia Renthoff Express, Accapulco, Neo Nail).

„Święta Bożego Narodzenia już niedługo, czas zatem rozejrzeć się za prezentami na Gwiazdkę. Pomocne okazać się mogą weekendowe kupony, które tylko w najbliższą sobotę i niedzielę obowiązywać będą w NoVa Park. Nasza wielka akcja rabatowa z serwisem Qpony.pl pozwoli nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także ustrzeże przed gorączką świątecznych zakupów i kupowaniem upominków na ostatnią chwilę” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park.

Oferty rabatowe dostępne będą na stronie internetowej www.nova-park.pl. Kupony będzie można znaleźć także w aplikacji mobilnej QPONY oraz na stronie www.qpony.pl/nova-park.