Weekendowe atrakcje modowe w NoVa Park z Barbara Kurdej-Szatan

Fot.Nova Park

W dniach 27-28 września gorzowski NoVa Park zaprasza na jesienne święto mody z warsztatami artystycznymi i konkursami, show tanecznym oraz pokazem mody prezentującym jesienne trendy, który poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan. Zwieńczeniem weekendowych atrakcji będzie niedzielny koncert zespołu Soul City!

Już w sobotę 27 września w godzinach 13.00-17.00 oraz w niedzielę 28 września w godzinach 13.00-18.00 na najmłodszych klientów NoVa Park czekają modowe warsztaty kolażu, podczas których uczestnicy będą tworzyć niepowtarzalne modowe kreacje z takich materiałów jak gazety, tkaniny czy fotografie. Artystyczne zajęcia w NoVa Park to okazja do dobrej zabawy, która rozwija wyobraźnię, uczy cierpliwości i dokładności.

„Jesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego zorganizowaliśmy dla naszych klientów wyjątkowy pokaz mody, podczas którego będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami marek na najbliższy sezon. Weekend w NoVa Park to także atrakcje dla najmłodszych w postaci warsztatów artystycznych. Atmosferę podgrzeje także koncert zespołu Soul City, na który serdecznie zapraszam mieszkańców Gorzowa i ościennych miejscowości” – mówi Joanna Bagińska, dyrektor NoVa Park

Cały komunikat prasowy jest dostępny po kliknięciu przycisku POBIERZ TEKST.