ViDiS wyłącznym dystrybutorem monitorów ViewSonic

Marka ViewSonic jest obecna w Polsce od połowy 2013 r. ViDiS SA – wyspecjalizowany dystrybutor sprzętu prezentacyjnego z powodzeniem wprowadził na polski rynek projektory. Ten sukces zaowocował rozszerzeniem oferty o wyłączną dystrybucję monitorów. Viewsonic jest ważnym graczem odnotowującym na rynkach światowych bardzo dobre wyniki sprzedaży oraz liderem innowacji w tej branży. To ta marka jako pierwsza zaproponowała ekrany o proporcji 16:9 i wprowadziła panele o najszybszej reakcji (2 i 1 ms) i odświeżaniu (120 i 144 Hz).

To właśnie ViewSonic przygotował pierwszą pełną gamę monitorów LED, które powoli stają się standardem na rynku. Marka otrzymała ponad 3 000 nagród i wyróżnień w uznaniu dla parametrów i jakości produktów, obsługi klienta i współpracy z partnerami. Monitory ViewSonic są dostępne w Polsce od listopada 2014. Wyłącznym dystrybutorem jest ViDiS SA (www.vidis.pl).

Viewsonic jest amerykańską marka znaną przede wszystkim z produkcji monitorów. Ma bardzo dobre wyniki na rynku korporacyjnym i gamingowym. W ofercie ViDiS SA dotychczas były tylko projektory. Zostały one przyjęte w naszym kraju bardzo dobrze, choćby ze względu na znakomity stosunek parametrów do ceny. – informuje Tomasz Kliczkowski wiceprezes zarządu ViDiS SA – Naturalnym kierunkiem rozwoju tej współpracy jest wprowadzenie monitorów. Analiza rynków światowych pokazuje, ze mamy aktualnie do czynienia z rosnącym zainteresowaniem tą gamą produktów, a to dodatkowo utwierdza nas w podjętej decyzji. Mamy dobrze rozwiniętą sieć partnerów docierających do biznesu i edukacji, a rozszerzenie oferty pomoże nam umocnić pozycję. Zwłaszcza, że ofertę ViewSonica charakteryzuje bardzo dobry stosunek parametrów do ceny i ciągła praca nad innowacyjnością produktów. ”

 

Już w połowie listopada do Polski trafią monitory z podstawowej oferty ViewSonic – seria VA (VA2246M-LED, VA2214S, VA2445-LED, VA2445M-LED), a także modele dla użytkowników domowych i dla graczy wyróżniające się wyszukanym wzornictwem i znakomitymi parametrami – seria VX (VX2209 FOB, VX2263SMHL-W, VX2363SMHL-W, VX2858SML, VX2880ML). Tych ostatnich zainteresuje z pewnością ViewSonic VG2401mh z serii VG – dedykowany dla graczy 24” monitor z odświeżaniem 144Hz i reakcją matrycy na poziomie 1ms oraz mnóstwem funkcji wspomagających wygrywanie. Dla profesjonalnych użytkowników ViewSonic proponuje urządzenia z serii VP – ze znakomitym odwzorowaniem kolorów i dużą przestrzenia roboczą (VP2770-LED, VP2772). Seria ViewSonic TD to modele dotykowe zaprojektowane z myślą o Windows 8 (TD2220-2, TD2340, TD2420, TD2740). W ofercie ViewSonic dostępne są również urządzenia dotykowe z serii VSD, które oprócz standardowych funkcji wyświetlacza  posiadają zintegrowany system android (VSD221, VSD241) te monitory są praktycznie niezależnymi urządzeniami multimedialnymi.