Two Horizons z Grupy The Dust zapowiada Camping Builder

Two Horizons, producent gier symulatorowych wchodzący w skład grupy tworzonej przez notowaną na NewConnect spółkę The Dust, zapowiedział dzisiaj swoją najnowszą produkcję – Camping Builder. Tytuł skupi się na zarządzaniu kempingiem w tropikalnej lokacji, który dostarczy swoim gościom niezapomnianych wrażeń.

Camping Builder to kolejna gra z portfolio spółki Two Horizons, skupiająca się na aspekcie renowacji i zarządzania. Tym razem gracz przeniesie się w scenerię tropikalnej wyspy, gdzie jego zadaniem będzie odrestaurowanie pola kempingowego i zapewnienie gościom jak największej dawki pozytywnych wrażeń, pozwalającej oderwać się im od codziennych problemów.

W Camping Builder, oddamy w ręce graczy możliwość stworzenia swojego wymarzonego miejsca do wypoczynku. Poczynając od renowacji przyczep kempingowych, stawiania nowych atrakcji w postaci barów, ogródków i dyskotek, gracz będzie odpowiedzialny za utworzenie tropikalnego raju dla swoich klientów. Istotne będzie również dbanie o ich poziom zadowolenia oraz pilnowanie finansów kempingu – komentuje Jakub Wolff, prezes Two Horizons oraz prezes The Dust.

Rozgrywka w Camping Builder będzie przebiegać pod okiem asystentki, z pomocą której gracz nauczy się skutecznie rozbudowywać i zarządzać swoim wakacyjnym kempingiem. Im bardziej zadowoleni będą goście, tym więcej środków zostanie pozyskanych na kolejne atrakcje w tropikalnym raju. Gra jest już szóstym tytułem, nad którym pracują developerzy studia Two Horizons.

Jest to już szósty tytuł zapowiedziany przez Two Horizons. Mimo, iż Spółka jest dość młoda to nasz pipeline wydawniczy jest bardzo rozbudowany. W najbliższych tygodniach zamierzamy zapowiedzieć kolejne produkcje. Ich realizacja będzie możliwa między innymi dzięki środkom zebranym podczas trwającej obecnie oferty publicznej akcji Two Horizons.– dodaje Jakub Wolff.

Warto dodać, że nasze pre-produkcje tworzone są w spółce na bazie prawdziwych assetów przygotowywanych przez naszych developerów, a nie są tylko animacjami naszych pomysłów – mówi Prezes Two Horizons.

22 stycznia br. Two Horizons rozpoczęło ofertę publiczną akcji w ramach której planuje pozyskać 2,5 mln zł. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na realizację obecnie produkowanych symulatorów oraz przygotowanie kolejnych pre-produkcji. Oprócz ogłoszonej dzisiaj gry Camping Builder spółka zapowiedziała pięć tytułów: Hotel Renovator, Car Thief Simulator, Aquapark Renovator, Exterminator Simulator oraz Airport Renovator.