Total otwiera kolejne stacje w Polsce

Total, który zdecydował się wejść na polski rynek detalicznej sprzedaży paliw, otworzył dwie kolejne stacje – w Zielonej Górze (woj. lubuskie) i Mirosławicach (woj. dolnośląskie).

 

Na terenie Polski znajdują się już cztery obiekty pod marką francuskiego koncernu – kierowcy mogą również korzystać ze stacji w Słubicach (woj. lubuskie) i Białym Borze (woj. zachodnio-pomorskie). Na tym etapie większość stacji Total będzie zlokalizowana w zachodniej i południowej Polsce. Plan rozwoju zakłada również rozszerzenie obszaru działalności na inne regiony kraju.

 

Od 1 lipca można korzystać z usług i pełnej oferty paliw Total w Zielonej Górze. Nowa stacja położona jest w pobliżu drogi krajowej nr 32, która łączy aglomerację poznańską z zielonogórską oraz prowadzi do granicy z Niemcami. Kierowcy mają do swojej dyspozycji m.in. myjnię TiR, w którą wyposażone są tylko nieliczne stacje paliwowe w Polsce. Kolejna stacja, która została otwarta w maju br., znajduje się
w Mirosławicach i jest jedynym takim obiektem w tym regionie. Obiekt przystosowany jest również
do potrzeb większych samochodów i posiada parking TiR.

 

Obie stacje Total zapewniają liczne udogodnienia dla swoich klientów tj. dostęp do bezprzewodowego WiFi, kącik multimedialny i kawowy Pause Cafe, gdzie serwowana jest aromatyczna kawa Lavazza. Chętni mogą także dokonywać płatności kartą Eurotrafic, która honorowana jest nie tylko na terenie Polski, ale także całej Europy.

 

„Realizujemy nasz cel i otwieramy kolejne stacje na terenie Polski. Chcemy, aby jak najwięcej osób mogło korzystać z wysokiej jakości produktów oraz usług jakie oferuje nasza firma” – mówi Thibaud de Lisle, Dyrektor Generalny Total Polska.

 

W ofercie stacji Total można znaleźć wysokiej jakości paliwa takie jak: Excellium Diesel, Diesel, Diesel TiR, Excellium 98, Super 95, LPG, AdBlue. Na ponad 15 500 stacjach paliw, Total obsługuje przeszło 4 miliony klientów każdego dnia. Stały rozwój sieci potwierdza wysoki poziom oferowanych produktów i usług.

 

Co sprawia, że stacje paliw Total są wyjątkowe?

 

ü  Najwyższej jakości produkty oraz ekskluzywna gama paliw premium Total Excellium, produkowana i importowana z Niemiec. Paliwa Excellium zapobiegają zanieczyszczeniom silnika
i pomagają zmniejszyć zużycie paliwa.

ü  Od marca 2015 klienci flotowi mogą korzystać z kart paliwowych Eurotrafic w Polsce, a także na ponad 12 000 stacji w całej Europie.

ü  Gościnna atmosfera i dbałość o satysfakcję klienta to priorytet na stacjach Total. Na wszystkich stacjach zapewnione są darmowe cukierki przy kasie oraz bezpłatne Wi-Fi. Dla Total kluczową rolę odgrywa zadowolenie klientów, którzy mogą wyrazić swoją opinię o stacji paliw przy pomocy nowoczesnej aplikacji dostępnej na tablecie.

ü  Kąciki kawowe Pause Café, dzięki którym można spędzić przyjemne chwile w przerwie
w podróży pijąc kawę Lavazza.

ü  Nienagannie czyste stacje paliw z przejrzystym układem komunikacji i nieskazitelnymi urządzeniami towarzyszącymi.